Mělnicko / Zpět do pohody se ve víkendovém kole vrátili fotbalisté Nové Vsi. Vedoucí celek B skupiny III. třídy nastupoval na domácím hřišti, ale v roli hostujícího celku, neboť Ledčice mají v Nové Vsi svůj dočasný azyl. Právě dobře známé prostředí jistě přispělo k hladké výhře hostí v poměru 6:0. Polovinu branek vítězové vměstnali hned do úvodní čtvrthodiny a zápas tak prakticky rozhodli. Hráčem utkání se stal Jakub Vancl, kterému nové kopačky pomohly k hattricku.

O poznání větší zápletku přineslo utkání v Jeviněvsi. Domácí vedli nad Chlumínem už 2:0, ale zápas nakonec ztratili (2:4). „Po dobrém začátku vzal režii zápasu do svých rukou rozhodčí Kudrna, když ve 20. minutě po likvidačním šlapáku kapitána hostí odměnil oba aktéry žlutou kartou. O minutu později po upozornění hostů vyloučil našeho hráče po druhé žluté za řetízek na krku, který zřejmě ohrožoval zdraví hráčů více než inkriminovaný zákrok hostů,“ zlobil se trenér Jeviněvsi Karel Zeman. Do poločasu stačili hosté snížit a ve druhé půli už na hřišti dominovali.

Také v Nelahozevsi se utkání béčka PTZ s kralupským Kaučukem zpočátku vyvíjelo dobře pro zachraňující se domácí. Ti šli dokonce po hlavičce Bláhy do vedení. Ve druhém poločase převzali iniciativu hosté, kteří byli za zvuku bubnu hnáni do útoku. Obrat vzal do své moci dvěma góly Stegbauer a výsledek pečetil Müller. „Mohli jsme získat alespoň bod, ale po hrubých chybách jsme inkasovali zbytečné branky,“ posteskl si sekretář PTZ Rous.

Velmi dramatický průběh mělo utkání v Obříství, kde hostovaly Zálezlice (0:3). Zápas začal se zpožděním kvůli nedostavení se delegovaného rozhodčího, další pak nabral po nešťastném ZRANĚNÍ DOMÁCÍHO BRANKÁŘE těsně před přestávkou a dohrával se téměř za tmy. Poté, co sanitka opustila areál hřiště, pokračovalo se druhým poločasem a hosté stvrdili výhru třetí brankou.

VÝSLEDKY A TABULKA