První poločas patřil hostům, přesto ho prohráli. Úvodní šanci poslal Schütz do náruče brankáře. Naopak domácí se po nedorozumění gólmana Kvasničky s obranou ujali lacino vedení. Hosté se vzpamatovali a domácím připravili nepříjemné chvíle. Hlavičce Urbana chyběla přesnost, sólu Františka Valentina finální přihrávka a přízemní střelu Mikšovského vytáhl brankář snad nehty.

Domácí sem tam zahrozili ze standardních situací. Z jedné takové ale začátkem druhé půle podruhé skórovali. Střelu po nedůsledně odvraceném rohu Kvasnička vyrazil k nohám domácího kapitána a s hosty to nevypadalo dobře. Ani domácí se ale nevyvarovali chyb. Schütz využil zaváhání obránce, obešel brankaře a servíroval Františku Valentinovi – 2:1. Kontaktní gól domácí mladé mužstvo znervóznil a hosté vycítili šanci. V 68. minutě už bylo srovnáno. Po rohu zamířil přesně Urban.

Z ledové sprchy se domácí vzchopili a na zárybskou branku se valil jeden útok za druhým. V závěru byl nápor drtivý. Když už byl překonán Kvasnička, vykopávali z prázdné branky Hallik a později Viktor Valentin. Ve třetí minutě nastavení přečkali hosté i závěrečnou šanci z bezprostřední blízkosti.

Utkání tak skončilo remízou, která je pro domácí zklamáním. Naopak hosté se netají spokojeností. Smazat na hřišti lídra dvoubrankovou ztrátu je vždy úspěchem. „Vlastními chybami a nedůrazem jsme domácím dvoubrankové vedení hodně usnadnili. Za předvedenou hru v prvním poločase a za bojovnost ve druhém jsme si ale bod zasloužili, i když v závěru při nás stálo štěstí,“ soudil trenér Záryb Jan Hanuš.

Luštěnice – Záryby 2:2 (1:0)

Branky: Holčapek 2 - Fr. Valentin, Urban. Záryby: Kvasnička – Záhora, Hallik, Driml (81. Novák), Janovec – Mikšovský, Urban, Dušička, Vik. Valentin – F. Valentin, Schütz.