VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledky víkendových fotbalových zápasů

Doplněno o tabulky všech mládežnických soutěží.

20.5.2008
SDÍLEJ:

Aktuální výsledkyFoto: Deník/Miroslav Elsnic

Divize B

25. kolo: Libiš – Kladno B 3:4 (1:2) 4. Trojan, 59. Válek, 69. Werner - 34. Bambur, 43. Neuman, 54. Chalupa, 62. Chaloupka, Jirny – Český Brod odloženo, SK Rakovník – Horní Měcholupy 1:0, Loko Vltavín – Bohemian 1905 B 0:2, Litvínov – Teplice B 1:0, Hazlov – Most B 2:6, Sokolov B – Chomutov 3:1, Brozany – Nový Bor 3:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f8/divizeb25_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f8/divizeb25.jpg|Divize B#

Divize C

25. kolo:25. kolo: Předměřice – FC Velim 0:8, Dvůr Králové – Dobrovice 3:1, Týniště n. O. – Ovčáry 1:0 (1:0) 23. Zdeňka, Čelákovice – Převýšov 1:3, T. Pardubice – Hr. Králové B 0:1, Hlavice – Holice 6:1, Chrudim – Choceň 4:2, Pěnčín/Turnov – Trutnov 1:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f8/divizec25_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f8/divizec25.jpg|Divize C#

Krajský přebor

25. kolo: Litol – Nové Strašecí 3:1 (1:1) Sosnovský, Jareš, Fér – Mrázek, Zápy – Stará Boleslav 3:3 (1:2) Petržilka, O. Janáček, Slunéčko – Vodák, Živný, Cruz, Sp. Příbram – Dobříš 4:2 (3:0) Gregořica, Dommo, Šutek, Huleš – Řechka, Zbíral, FC Jesenice – Černolice 2:2 (1:1) Mir. Worofka, Otcovský – Rott, Šilhavý, Úvaly – Kunice nehráno, pro průtrž mračen odloženo, Semice – Sedlčany 3:0 (1:0) Bubeník, Koštíř, Vorlíček, Nymburk – Benešov 2:4 (1:2) Soukal, Mareš – Pěknic 2, Chomát, Prikner.

#nahled|https://g.denik.cz/31/d8/kp25_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/d8/kp25.jpg|Krajský přebor#

I. A třída - skupina A

25. kolo: Tuchlovice – Velká Dobrá 4:3 (3:2) Peroutka 2, Holan, Mencl – Stolár, Duda, Neuberger, Tn. Rakovník – Velvary 1:2 (1:1) Urik – Krištůfek, Mašek, Hvozdnice – Hradištko 2:0 (0:0) Bartásek, Mráz, Nový Knín – Slaný 2:0 (1:0) Patetl, Puchmajer, Hořovice – Měchenice 6:1 (4:1) Kolář 3, Šmíd, Zítek, Bláha – Vrabec, Zdice – Neratovice/Byškovice 1:2 (0:1) Červenka – Pazdera, Zavadil, Nelahozeves – Milín 0:2 (0:1) Vitásek, Soukup, Lhota – Řevnice 0:7 (0:3) Kalivoda 4, Tůma, Karda, Plánička.

#nahled|https://g.denik.cz/31/d8/1aa25_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/d8/1aa25.jpg|I. A třída - skupina A#

I. A třída - skupina B

25. kolo: Chocerady – Čejetice 2:1 (1:0) Očenáš, M. Svoboda – Brož, Sl. Jesenice – Boh. Poděbrady 0:2 (0:0) Brtek, Kasák, Bakov n. J. – Uhlířské Janovice 3:0 (1:0) Beran 2, Flodrman, Teplýšovice – Benátky n. J. 3:3 (2:0) Otl, Bálek, Ország – Došlý, Šesták, Karásek, Sokoleč – Kutná Hora 1:1 (0:1) Šťastný – Churavý, Kouřim – Brandýs n. L. 3:1 (2:0) Novotný 2, Martin Snížek – Birkuš, Vlašim B – Mnichovohradištský SK 0:3 (0:0) Bejda, Kastner, P. Kandráč, Kosořice – Čáslav B 1:3 (0:2) Miškovský – Šimon, Oliva, Slezák.

#nahled|https://g.denik.cz/31/d8/1ab25_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/d8/1ab25.jpg|I. A třída - skupina B#

I. B třída - skupina A

21. kolo: Kněževes – Vraný 6:1 (1:1) Plaček 3, Setnička, Šubin, Zuzka – Cimrman, Městečko – Kralupy 1:1 (0:1) Blecha – Horký, Koleč – Braškov 1:1 (1:0) Vaněk – Nachtigal, Kr. Dvůr B – Beroun B 3:2 (3:1) Molnár 2, Frydrych – Záruba, Baštář, Pavlíkov – Lidice 1:2 (1:1) T. Vodrážka – Zyka, T. Radosta, Tuchoměřice – Mutějovice 2:0 (1:0) Valtr 2, Senomaty – Lužná 2:1 (1:0) Klouček, vlastní – Majba.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f1/1ba21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f1/1ba21.jpg|1. B třída - skupina A#

I. B třída - skupina B

21. kolo: Lužec – Vysoká 2:0 (0:0) 72. M. Tauchman z PK, 90+2 Uher,Lysá n. L. – Kr. Vrutice 1:0 (1:0) D. Novák, Pš. Mělník – Ostrá 0:0, Řepín – Kosmonosy 2:3 (2:1) Prejza 2 – Mašek 2, Knespl, Skalsko – Zeleneč 0:5 (0:3) Muška 2, Svoboda, Nikodim, Ešner, Mšeno – Bezno 1:2 (1:0) Guttenberg – Kolařík 2, Bělá p. B. – Dol. Bousov 0:2 (0:1) Vynikal, Dočkal.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f1/1bb21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f1/1bb21.jpg|1. B třída - skupina B#

I. B třída - skupina C

21. kolo: Luštěnice – Rejšice 2:0 (2:0) Holčapek, Bůžek, B. Podolí – Polepy 0:4 (0:2) Kmoch 2, Javorek, Slezák, Loučeň – Jíkev 2:0 (1:0) Holer, Dědek, AFK Pečky – Kounice 4:1 (0:0) Vančura 2, Kejda, L. Holub – Koula, Tupadly – Sadská 2:0 (2:0) Kruml, Štajner, Libodřice – Vrdy 5:1 (3:1) Jelínek 2, Červeňák, Pěkný, Janovský, Velim B – Tuchoraz 6:1 (2:1) Kostka 2, Hlavatý 2, Nedbal, Hruška – Nekolný.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f1/1bc21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f1/1bc21.jpg|1. B třída - skupina C#

I. B třída - skupina D

21. kolo: Zásmuky – Sázava n. S. 6:2 (3:1) Benda 2, Pavlík, Kocourek, Mareček, Papírník – Pecháček, Novák, Kostelec u Kř. – Poříčí n. S. 2:5 (0:4) Chuchla, Kučera – M. Stibůrek 3, T. Naňák, Bouška, Suchdol – Sedlec/Prčice 0:0, Vlašim C – Nespeky 0:0, Louňovice – Sibřina 4:2 (3:0) Lískovec, Boev, Vladyka, Šmíd – Cába, Frey, Olbramovice – Kondrac 1:2 (0:2) Kaprálek – Jar. Sedláček, Linhart.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f1/1bd21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f1/1bd21.jpg|1. B třída - skupina D#

I. B třída - skupina E

21. kolo: Rožmitál – Loděnice 1:6 (1:2) Váně – Novák 4, Dostál, Kovač, Mníšek p. B. – Žebrák 2:4 (1:4) Znamenáček, Tomeček – Kuška 2, Krejčí, Kára, Nečín – Dobříš B 2:1 (1:0) M. Gregor 2 – Šrain, Nová Ves p. Pl. – Jílové 1:5 (1:1) Růžička – Erben 2, Sv. Nevrlý, Topol, Müller, Lety – Týnec n. S. 0:2 (0:1) J. Dvořák, Skála, Petrovice – Hostomice 3:1 (0:1) Kudrna, Krameš, Burda – V. Kuba, Vonoklasy – Štěchovice 4:3 (0:1) Rašek, Nejepsa, Kokštejn, Průša – Hořák 2, Müller.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f1/1be21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f1/1be21.jpg|1. B třída - skupina E#

Okresní přebor

21. kolo: Byšice – Záryby 1:0 (1:0) Koutný, Kly – PTZ 1:1 (1:1) Hulička – Fridrich,Tišice – Hořín 5:1 (3:0) M. John a T. Prejzek po 2, Holomek - O. Kettner, Čečelice – Veltrusy nedohráno - rozhodčí Procházka ukončil utkání v 70. minutě za stavu 1:2 pro hosty, řešit bude disciplinární komise OFS PODROBNOSTI, Libiš B – Vojkovice 3:1 (2:0) M. Žák 2, Němec – Levý, V. Borek – D. Beřkovice 1:2 (0:1) Pitrmoc z PK – Jung, Kalhous, Pšovka – Č. Kralupy 3:2 (1:1) Olšiak 2, Melounek – Novák, Polák.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f8/aop21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f8/aop21.jpg|Okresní přebor#

III. třída - skupina A

17. kolo: Vehlovice – Kostelec 1:0 (1:0) Novák, H. Počaply – Lotos 2:1 (1:0) Šmejkal, Hanuš - Stoss, Botafogo – Liběchov 4:0 (1:0) Šimon, Trejbal, Moták, Obraz, Všetaty – Lobkovice 3:1 (1:0) Sůra, vlastní, L. Lauda - V. Šeda z PK, Mlékojedy – Záryby B 2:1 (1:0) Hejsek, Bauer - Mikšovský, Tišice B – Vysoká B 3:3 (2:0) Pek, Weishaupl, Vlček – Štauber, R. Finkous, Řízek.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f8/3a17_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f8/3a17.jpg|3. A třída#

III. třída - skupina B

17. kolo: Sazená – Zálezlice 1:1 (1:0) Vosmík – Šobr, D. Nelahozeves B – Cítov 7:2 (6:1) Flídr 3, Šíma 2, Pešta, V. Bondarev - Mokrý, Motejl, H. Beřkovice – N. Ves 9:1 (5:1) Čížek 4, Polák, Jindřich, Antoš, Doležal, Chudoba - Mich. Horák, Všestudy – Chvatěruby 0:3 (0:1) Růženec 2, Martinec, Spomyšl – PTZ B 8:3 (2:2) Balko 3, Baloun 2, Löffelmann, Šrytr, Novák – Rosenhöffer 3, Jeviněves – Chlumín 2:1 (0:0) Jeřábek, Šelicha – Stoklasa.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f8/3b17_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f8/3b17.jpg|3. B třída#

IV. třída - skupina A

21. kolo: Řepín B – Nebužely 0:3 (0:2) Karabáček, Novák, Podraský, V. Borek – eL´Bunda 1:2 (0:1) Hyka - nehlášeni, Kly – Dřísy 3:3 (2:3) Zelenka 2, vlastní – nehlášeni, Neratovice B – Střezivojice 4:0 (4:0) Všetečka, Štamfest, Kubásek, Melich, Všetaty B – Lobkovice B 2:0 (1:0) Fr. Lauda, .

#nahled|https://g.denik.cz/31/f8/4a21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f8/4a21.jpg|4. A třída#

IV. třída - skupina B

21. kolo: Ledčice – Vojkovice B 4:1 (0:1) Mir. Muška 3, Jarůšek - Petrla, Dolany – Úžice 8:0 (4:0) Vilím 3, Kopecký 2, Djurevski, Březovský, Vondra, Vraňany – K. Kralupy B 1:10 (1:5) Pako – nehlášeni, Dřínov – Lužec B 1:3 (0:2) Fr. Firoň – Peroutka 2, Levý, Postřižín – Obříství 3:0 (0:0) M. Moravec 2, Bočko, Hostín – Č. Kralupy B 1:2 (0:2) Orgoník – Kohout, Dvořák, Chvatěruby B – Veltrusy 2:2 (1:0) Soukup 2 – vlastní, Poustka.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f8/4b21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f8/4b21.jpg|4. B třída#

Divize dorostu - skupina B

21. kolo: Ústí n. L – -Rakovník 8:0, 1:1, Most – Česká Lípa 5:1, 2:1, K. Vary – Děčín 1:1, 2:1, Dukla Praha – Admira Praha 7:1, 6:1, Junior Praha – Kladno B 1:2, 0:2, Neratovice – Vikt. Žižkov 1:1, 2:1, Roudnice – Sokolov 2:0, 0:3.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f4/divizedor21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f4/divizedor21.jpg|Divize dorostu - skupina B#

I. A třída dorostu - skupina A

21. kolo: Kročehlavy – Tn. Rakovník 0:4, Nelahozeves – Velvary 2:3, Lužec – Velký Borek 0:1, Mělník – Č. Kralupy 0:2, N. Strašecí – Zlonice 10:1, Sp. Kladno – K. Kralupy 1:2, Byšice – Unhošť 5:1.

#nahled|https://g.denik.cz/31/80/ador21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/80/ador21.jpg|I. A třída dorostu - skupina A#

OP dorostu - skupina A

15. kolo: Mšeno - Vysoká 3:3 (1:2) - Bohuněk, Moskal, Kolumpek - Buriánek 2, Chaloupka, Beck Mělník – Libiš 1:1 (1:0) Kutílek - Voříšek, Čečelice – Nebužely 4:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f4/aopdora14_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f4/aopdora14.jpg|OP dorostu - skupina A#

OP dorostu - skupina B

11. kolo: Obříství – Veltrusy 3:2 (3:0), Dolany – Cítov 2:2 (2:1), D. Beřkovice – Vojkovice 7:3 (4:0), H. Beřkovice – N. Ves 5:3 (2:2).

#nahled|https://g.denik.cz/31/f4/aopdorb10_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f4/aopdorb10.jpg|OP dorostu - skupina B#

Žákovská liga

25. kolo: Bohemians – Slavia Praha 2:2 (starší), 0:3 (mladší), Pardubice – Most 0:0, 3:0, Č. Budějovice – Neratovice 5:0, 5:0, Jablonec – Plzeň 3:0, 1:3, Příbram – Hořovice 1:1, 5:0, Sparta Praha – Sokolov 4:2, 4:1, Teplice – Ml. Boleslav 2:1, 0:0, Motorlet – Hr. Králové 1:1, 0:1.

#nahled|https://g.denik.cz/31/f4/liga25_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f4/liga25.jpg|Žákovská liga#

I. A třída žáků - skupina A

21. kolo: Kročehlavy – SK Rakovník B 1:1, 3:1, Velvary – Novo Kladno 1:2, 3:3, Dobříš – Rožmitál 4:2, 5:1, Kralupy – Hořovice B 1:0, 3:0, N. Strašecí – Králův Dvůr 2:2, 6:1, Sp. Kladno – Rudná 0:2, 4:0, Zdice – Brandýsek 0:1, 0:1. Dohrávka: Brandýsek – Sp. Kladno 1:4, 0:4.

#nahled|https://g.denik.cz/31/80/azakua21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/80/azakua21.jpg|I. A třída žáků - skupina A#

I. B třída žáků - skupina B

21. kolo: Benátky n. J .– Beck Mělník 1:0, 2:1, Slovan. Poděbrady – Brandýs n. L. 0:9, 0:5, Semice – Velký Borek 1:5, 1:2, Nymburk B – Pěčice 0:7, 0:9, Pečky – Krnsko 6:1, 1:1, Odolena Voda – Pš. Mělník 0:1, 0:17, Libiš – Bohemia Poděbrady 2:3, 2:3.

#nahled|https://g.denik.cz/31/80/azakub21_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/80/azakub21.jpg|I. A třída žáků - skupina B#

OP žáků

17. kolo: H. Beřkovice – Č. Kralupy 4:0 (1:0), Mšeno – Úžice 13:0 (5:0), Lužec – D. Beřkovice 3:5, H. Počaply – Byšice 3:7, Dyn. Nelahozeves – Liběchov 0:6, Obříství – Veltrusy 1:1 (0:1).

#nahled|https://g.denik.cz/31/f4/aopzaku17_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f4/aopzaku17.jpg|OP žáků#

III. třída žáků - skupina A

17. kolo: Všetaty - Lobkovice 0:7 (0:3), Střezivojice - Ovčáry 0:4, Řepín - Záryby 9:1, V. Borek B - Nebužely 7:0 (5:0), Tišice - Vysoká 4:0 (1:0).

#nahled|https://g.denik.cz/31/f4/3azaku17_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f4/3azaku17.jpg|3. A třída žáků#

III. třída žáků - skupina B

17. kolo: Postřižín – Cítov 6:3, Vehlovice – Vojkovice 3:0 (2:0), Kly – Chlumín 1:9, Ledčice – PTZ Nelahozeves 0:3 kontumačně, domácí se nesešli, Vraňany – Sazená 2:2 (2:1).

#nahled|https://g.denik.cz/31/f4/3bzaku17_mrnous.jpg|https://g.denik.cz/31/f4/3bzaku17.jpg|3. B třída žáků#

Autor: Luboš Kurzweil

Jak dopadne šlágr okresního přeboru?

a/ vyhrají Záryby

25 %

b/ remíza

25 %

c/ vyhrají Byšice

50 %

Hlasovalo: 4

Anketa byla ukončena

20.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

TJ Sokol Všetaty uspořádal v sobotu 20. ledna závody ve sportovní gymnastice.

Ve Všetatech v sobotu vzpomínali na Palacha

Olympik Mělník - Svarog Teplice
14

Vyloučení stálo Olympik zápas, Teplice vyhrály i podruhé

OBRAZEM: Na Plachtě vypustili divoké koně. Pomohou prostředí

Hradec Králové /FOTO/ - V lokalitě Plachta na okraji Hradce Králové v sobotu vypustili čtyři divoké exmoorské koně, kteří pastvou pomohou udržovat životní prostředí pro vzácné rostlinné i živočišné druhy.

Romantika dávných lásek láká k valentýnským výletům po kraji

Střední Čechy – Historické drby dokážou učinit minulost půvabnou – a to tím spíš, pokud se jedná o historky o lásce. Spoustu inspirace v tomto směru – a třeba i podnětů k výletu v rámci oslav svátku zamilovaných svatého Valentýna – nabízí nový počin Středočeské centrály cestovního ruchu: brožura nazvaná Milostné příběhy středních Čech.

Krása a elegance. Krasobruslení si stále drží úroveň

Střední Čechy – V Moskvě právě soupeří nejlepší krasobruslaři starého kontinentu. Ale jak na tom je krásný sport, který má v naší republice tak obrovskou tradici, ve středních Čechách? Zdá se, že se mu i přes těžké podmínky vede obstojně. Deníku o tom vyprávěla sekretářka nového krajského svazu Ladislava Eichenmannová. 

KRÁTCE: Ve Všetatech se bude vzpomínat na Jana Palacha

Mělnicko - Přinášíme vám krátké zprávy z Mělnicka.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>