Hosté z Litoměřicka přijedou vracet domácím jarní potupnou porážku 6:0. Pokud se jim to podaří, tak mohou pomýšlet dokonce na první místo tabulky. V dosavadních třech zápasech totiž svěřenci Přemysla Bičovského dvakrát vyhráli v základní době a jednou po penaltách.

Udržet se v kontaktu s čelem tabulky ovšem budou chtít také domácí, kteří se po úvodní porážce v Litoměřicích rehabilitovali výhrami s nulou vzadu proti celkům Lovosic a LoKo Chomutov, vždy posíleným o hráče z ligových farem. Zajímavé utkání začíná v neděli v 17 hodin.

Na domácím hřišti se představí také druhý okresní zástupce v divizi. Sokol Libiš v tradičním sobotním dopoledním čase 10.15 hodlá ukončit své čekání na premiérové vítězství proti pražskému Motorletu. Pro Pražany to bude druhý venkovní zápas v řadě, v tom předešlém prohráli 4:2 právě v Brozanech.

Libišským příznivcům se v utkání může poprvé představit i nejnovější posila, kterou je Milan Pudil. Mladý fotbalista SK Kladno skončil v tamním dorostu a zatím se neuplatnil v divizním A-týmu, stejně jako na zkoušce v juniorce prvoligové Příbrami. Nováček divize získal mladého defenzivního záložníka od jednoho ze svých soupeřů na půlroční hostování. Premiéru v libišském dresu si odbyl při minulé porážce v Horních Měcholupech.