Vyhráli přitom čtyři z pěti zápasů, navíc všechny s nulou, což vyneslo Lukáši Kratochvílovi poprvé cenu pro nejlepšího brankáře turnaje. Do Neratovic putovala i trofej pro nejlepšího střelce, kterou si vysloužil Tomáš Beran.

3:0, 2:0, 1:0 – Tygrům to šlo na Letné jako po másle. Zatímco ostatní týmy se tahaly o postup do čtyřčlenného finále do posledních minut a žádný z nich to nedokázal bez porážky, modrožlutí projeli základní skupinou s plným počtem bodů a bez obdržené branky.

Litovat mohou jen pozdějšího výpadku s Duklou. Ten před ně pro závěrečný duel s Bohemians 1905 postavil tři vize: výhra o tři góly a vyšší = zlato, o dva = stříbro, cokoli jiného = bronz.

Klokanům přitom stačila i remíza na prvenství. Tuhle variantu ale Neratovičtí zavrhli, i když i jim po vítězství 2:0 nakonec k vytouženému zlatu krůček chyběl a v minitabulce tří šestibodových finalistů slavila Dukla.

„Ač jsme na turnaji nasbírali nejvíc bodů (12), končíme o jednu trefu za desetibodovou Duklou. Ale na slzy to není, kluci hráli bravurně,“ utěšovali své hráče trenéři Šprincl s Beranem.

Výsledky Neratovic – základní skupina: Viktoria Žižkov 3:0 (Beran, Jindřich, Třeštík), ČAFC Praha 2:0 (Třeštík, Trédl), SK Nusle 1:0 (Beran), finalová skupina: Dukla Praha 1:3 (Trédl), Bohemians 1905 2:0 (Beran 2). Konečné pořadí: 1. Dukla Praha, 2. Tygři Neratovice, 3. Bohemians 1905, 4. SK Nusle, 5. Motorlet Praha, 6. Admira Praha, 7. ČAFC Praha, 8. Viktoria Žižkov.