Turnaj sliboval již před začátkem zajímavé souboje a největší otázkou bylo, zda se podaří některému z mančaftů ukončit spanilou jízdu Božkova, který usiloval o třetí triumf v řadě a celkově šesté vítězství. Jak se nakonec ukázalo – letošní ročník byl nejvyrovnanější ze všech.

Do skupiny „A“ los přiřadil pořádajícího Brunu, pražské KTB, Šotek team (Hoštka), Fotbalovou rodinu (Vědomice) a FC Kickerrz (Štětí). První skupina favorita před prvním utkáním neměla, ovládl ji nakonec právě Bruna, který dokázal ve všech zápasech zvítězit, přičemž inkasoval pouze třikrát. O další příčky již byly boje vyrovnané, druhý se v konečném pořadí umístil KTB, třetí Fotbalová rodina a posledním postupujícím se stal Šotek team.

Druhou skupinu obsadil největší favorit turnaj Božkov (Horní Počaply), dále pražský tým Výběr Pramako, Bílý Balet z Bohušovic, Sokol Račice a Bizoni ze Štětí. Podle předzápasových prognóz měla být druhá skupina podle týmů náročnější, což dokazuje i celkové umístění v turnaji. Božkov team ukázal, že je připraven potvrdit svoji nadvládu v hale, když jedinou ztrátu utrpěl s Pramakem. Nakonec ale Pražané dokázali skupinu vyhrát právě před Božkovem. Na třetím místě se umístili Bizoni, čtvrtý skončil Bílý Balet.

V prvním čtvrtfinále narazil tým Bruna na Bílý Balet a z divoké přestřelky vyšel vítězně pořadatelský celek. Ve druhém čtvrtfinále si Pramako poradilo se Šotkem a dramatickou bitvu mezi Bizony a KTB rozhodly až penalty, po kterých slavili postup mezi nejlepší čtyřku Bizoni. V posledním boji nenechal Božkov nikoho na pochybách a dokázal si poradit s šikovným týmem Fotbalové rodiny.

Semifinále překvapivě vystavilo stopku oběma favorizovaným mančaftům. V prvním semifinále vyhrál o gól tým Bizonů nad Pramakem, v druhém souboji si Bruna poradil s Božkovem a ukončil tak jízdu dlouhodobě nejlepší party. Božkov si později zlepšil náladu, když lépe zvládl alespoň zápas o třetí místo. 

Očekávaná finálová bitva mezi Brunou a Bizony se hrála dlouhou dobu bez branek. A když už to vypadlo na dramatické penaltové rozuzlení, dokázali Bizoni skórovat a jediná trefa nakonec rozhodla o mistrovi, který turnaj vyhrál už podruhé a po dlouhých sedmi letech.

„Chtěl bych poděkovat všem hráčům i fanouškům za účast. Věřím, že si všichni zpříjemnili sobotní odpoledne a trochu shodili kila, které leckdo nabral přes svátky. Již nyní se těšíme na Velikonoční turnaj a hlavně na letní verzi poháru,“ zhodnotili povedenou akci pořadatelé turnaje.

Pořadí: 1. Bizoni, 2. Bruna Mlazice, 3. Božkov team, 4. Výběr Pramako, 5. Bílý Balet, 6. Fotbalová rodina, 7. Šotek team, 8. KTB, 9. Račice, 10. FC Kickerzz

Individuální ocenění: 

Nejlepší střelec: Jan Rolenc (Bruna Mlazice) – 10 gólů
Nejlepší brankář: Luboš Uřídil (Bizoni)
Nejlepší penaltový střelec: Daniel Slezák (Božkov)