Po dvou bezbrankových remízách v sezoně 07/08 svěřenci trenéra Kafky na podzim prohráli 0:2. Stejným poměrem v neděli soupeři z Příbramska porážku oplatili.

Hosty, kteří už jsou jednou nohou zpět v A-třídě, načal po sedmi minutách Palanský. „Potom jsme v prvním poločase neproměnili asi čtyři další šance,“ objasnil Jiří Kafka, proč si domácí museli na pojišťovací branku počkat až do druhého poločasu. V době, když už hosté dohrávali bez vyloučeného hráče, uzavřel skóre Maleňák.

„Hosté začali trochu hrát jen v prvních deseti minutách druhé půle, po vyloučení už se ale hrálo jen na jednu bránu a hráči se předháněli v zahazování šancí. V celém utkání jsme byli lepší. Hosté, i když se snažili a bojovali, tak potvrdili, že jsou sestupujícím mužstvem,“ dodal k utkání neratovický trenér.
Ani jeho tým ale nemá sedm kol před koncem v krajském přeboru zdaleka nic jistého…

Neratovice - Milín 2:0 (1:0) Branky: 7. Palanský, 66. Maleňák. Rozhodčí: Velebil. Diváci: 150. Neratovice: Černý - Kadlec, Gazdík, Moravec, Jína (70. Jiří Pajkrt) - Jakub Pajkrt (64. Zavadil), Drahorád, Maleňák, Žák (79. Máca) - Nezbeda, Palanský.