To jsou úspěchy mělnických mužstev z minulého týdne. Také o tomto víkendu je na pořadu řada zajímavých zápasů.

Vrátí se Dynamo na druhé místo?

Nelahozevské Dynamo v minulém domácím utkání přenechalo všechny body Velvarům a pomalu ztrácí kontakt na druhé postupové místo. Pokud si svěřenci trenéra Dvořáka chtějí uchovat postupové ambice, musí zvítězit na hřišti devátého Hradištka. To dokázalo v minulém kole naplno zabrat v Rakovníku.

Druhý zástupce regionu v I. A třídě – Neratovice /Byškovice - drží výbornou formu a v tabulce stále stoupá. Vítěznou šňůru by neměly v domácím prostředí přetrhnout ani beznadějně poslední Měchenice.

Kaučuk k nezastavení

Kralupští fotbalisté si v minulém kole po domácí remíze s Městečkem udobřili fanoušky vítězstvím na hřišti silné Kněževsi a v čele už mají tříbodový náskok. Zítra s rezervou Králova Dvora jsou proto favoritem. Ale pozor, bude také hodně záležet na tom, v jakém složení hosté nastoupí. V minulém kole využili posil z áčka a v domácím prostředí deklasovali třetí Vraný 7:1.

Pšovka se opět hřeje v čele skupiny B, ale její hra v domácím utkání s Dolním Bousovem diváky příliš nenadchla. Další soupeř – Bělá - se sice krčí ve spodku tabulky, ale v domácím prostředí dokáže favoritům zatopit.

Fotbalisté Vysoké si po porážce ve Mšeně brousí zuby na tři body v domácím utkání se Skalskem. Trenér Řízek doufá v návrat zraněného útočníka Tomáše Skopky, který ve Mšeně hodně chyběl.

Řepínská bodová šňůra je jak z říše snů. Hráči dokážou dát do utkání srdce a nesmírnou bojovností eliminují sílu i mnohem papírově lepších soupeřů. Bez těchto vlastností se neobejdou ani v utkání v Bezně, ale bez šancí na nějaký ten bod rozhodně nejsou.

Mšenští příznivci se po dlouhé době mohli radovat ze zisku tří bodů. Znovu se tak naplnilo pravidlo, že se hráči před novým trenérem chtějí ukázat. Mužstvo si po vítězném utkání začalo věřit a ani ze hřiště Kropáčovy Vrutice se hráči nechtějí vracet s prázdnou.

„Je pravda, že se hráči chtěli před trenérem ukázat. Zlepšila se i účast a atmosféra na trénincích. Nikdo z hráčů nemá nic jistého. V nedělním utkání chceme dokázat, že naše výhra s Vysokou nebyla náhodná. Chceme zvítězit, určitě jedeme neprohrát,“ řekl před utkáním kapitán Mšena Jiří Guttenberg.

Lužec v jámě lvové

Lužecký Eletis se v poslední době potýká s nemocí zvanou střelecká nemohoucnost. Hráči si vytvoří řadu šancí, ale v koncovce jsou žalostní. V sobotu v Ostré to ale nebudou mít svěřenci trenéra Tauchmana ani trochu lehké. Domácí, kteří se netají postupovými ambicemi, určitě budou chtít odčinit potupnou porážku v Lysé, která je připravila o průběžné prvenství.