Už ve 2. minutě se trefil střelou přímo z rohu Martin Skopka – 1:0. Ve 13. minutě unikl po levé straně obráncům pro změnu Tomáš Skopka a jeho nahrávku uklidil do sítě zcela volný René Finkous. Třetí gól přidal po geniální přihrávce Fidranta Tomáš Skopka.

Hosté byli v tu chvíli na ručník. To ještě domácí, konkrétně Lukáš Fidrant, zahodili penaltu a další dvě střely skončily na tyči.

V závěru poločasu se ale hostům podařilo po nenápadné akci střelou Heřmana, která se otřela o tyč, snížit. Do druhého poločasu pak nastoupili úplně jiní hráči. Role se vyměnily a navrch měli hosté, kteří vedle branky Koutného nastřelili ještě tyč.

Domácí tak mohou za vítězství děkovat zázračným zákrokům gólmana Finkouse. Hosté si totiž remízu za výkon ve druhém poločasu určitě zasloužili.

Vysoká – Kropáčova Vrutice 3:2 (3:1)

Branky: 2. M. Skopka, 13. R. Finkous, 34. T. Skopka – 43. Heřman, 60. Koutný. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:4. Diváci: 90. Vysoká: J. Finkous – Štěpánek – Fidrant, Možný (46. Tichota), Sankot (68. Řízek)– Brejša, Vavrek, Nový, M. Skopka – R. Finkous, T. Skopka (89. Štauber).

(jah, ves)