Před sezonou jste hodně posílili, přišli hráči z Kralup a rázem vás mnozí pasovali na jednoho z favoritů na postup.

Ano, do každé herní řady mužstva přibyla nová posila z Kralup, určitě to mělo pozitivní vliv na herní projev, ale základní kostra zůstala. Případný postup za každou cenu není naším cílem, záleží na hráčích, upřednostňujeme dobrou partu a pohodu v kolektivu.

Až do devátého kola jste sbírali body jako na běžícím pásu. Ztratili jste jen doma s Byšicemi (0:0).

Do devátého kola se hrál opravdu dobrý a atraktivní fotbal, ale myslím, že v této době se již začala projevovat oslabení mužstva vlivem zranění a nemoci.

Pak vás trochu nečekaně „převálcovala“ rezerva Dynama Nelahozeves (5:0), což bylo velkým překvapením.

Béčko Dynama je ve svých domácích zápasech silné a potvrdilo to i proti nám. Dá se říci, že si i Veltrusy musely vybrat oddechový čas, bohužel to skončilo opravdovým debaklem. Na tento zápas se mužstvo nesešlo v ideální sestavě, brzy se zranil Štofl, v poli musel nastoupit gólman Nádeník a tak dál. Nicméně pro výsledek 5:0 nelze hledat výmluvy.

Mužstvo se až do závěru soutěže z tohoto debaklu nevzpamatovalo a v závěru už jenom paběrkovalo.

Určitě se na výkonech podepsalo zranění srdcaře Štofla, rutinéra Horáka a dalších, ale co s Veltrusy v závěrečných kolech podzimu předvedli rozhodčí, to nebylo zrovna fér. Nelze vše svádět na rozhodčí, ale určitě to zanechá stopy na výkonech mužstva, jak po psychické stránce, tak i disciplinární.

V utkáních se Mšenem a Horními Beřkovicemi jste měli několik vyloučených. Přitom sám trenér Beřkovic po zápase prohlásil, že počet vyloučených neodpovídá stavu na hřišti.

Vše už jsme řešili na disciplinárce. A nevyřešili, mimo trestů našich třech hráčů. Je opravdu záhada proč poslední zápasy rozhodčí neřídili objektivně. Výkon rozhodčího negativně hodnotil i přítomný delegát Antonín Šimek. Nevím, zda tam byl oficiálně, ale řekl, že k výkonu rozhodčího bude mít připomínky.

Spekuluje se o tom, že kmenoví hráči Kralup v zimní přestávce ukončí hostování. Co je na tom pravdy?

To záleží na domluvě s FK Kaučuk, myslím ale, že hráči jsou u nás spokojeni.

Na podzim jste předváděli nejlepší fotbal. Bude tomu tak i na jaře? Bude z toho postup?

To záleží na mnoha okolnostech, sportovním štěstí, zdraví a přístupu hráčů, sponzorech a v neposlední řadě objektivnosti řízení utkání.

(jah, rp)