Domácím se nedařilo. Vázla kombinace, chyběla finální přihrávka, hra byla oboustranně rozháraná. Diváci se tak za celých devadesát minut kloudné fotbalové akce nedočkali.

Do fotbalové bídy zapadla výkonem i hlavní rozhodčí Navrátilová. Hosté šli do vedení ve 20. minutě, ale stejně jako domácí si s fotbalem příliš netykali.

O osudu utkání definitivně rozhodl druhý gól po hrubé chybě hlavní sudí. Gólman Čech chytil míč, který byl už podle signalizace pomezního v autu, chystal se spolu s Olšiakem míč kopem od branky rozehrát, v čemž jim svým důrazným atakem zabránil jeden z hostujících hráčů a sudí překvapivě odpískala proti domácím pokutový kop. Ten hosté proměnili ve druhý gól.

„Sudí snad vůbec neznala pravidla, ale my jsme si to prohráli sami. Ne, že by to hráči vyloženě odchodili, ale měli jsme prostě takový den blbec. Hráli jsme o sto procent hůř než minulý týden. K fotbalu to mělo oboustranně hodně daleko,“ posteskl si domácí trenér.

Pšovka – Mnichovohradišťský SK 0:2 (0:1)

Branky: Krejza, Hubač. Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: 6:2. Diváci: 100. Pšovka: Čech – Voljanskij – Šesták, Nový, Olšiak – Pokorný (46. Chytil), Grabmüller, M. Krejčík, Žižka – Urban (65. Trnka), Hakl (75. Kraus).

JAROMÍR HEJNA