Turnaj “O pohár starostky obce Obříství“ byl z důvodu nepřízně počasí o několik týdnů posunut. Přesto museli mladí fotbalisté bojovat nejen se soupeřem, ale i s horkým počasím. Akce se zúčastnila čtveřice klubů – TJ Kly, Sokol Tišice, Sokol Cítov a pořádající Obříství.

Mladším přípravkám kralovaly domácí naděje, které zvítězily před družstvem z Kel. Druhému celku turnaje nepomohl k triumfu ani nejlepší střelec v této kategorii – Tomáš Lajn. Sokol naopak dokázal prvenství z minulého roku obhájit, mohl se opřít především o Terezu Sklenářovou. Ta si zaslouženě došla pro cenu nejlepšího hráče ze všech týmů nejmenších přípravek.

Mezi staršími se nejlépe dařilo Tišicím. Fotbalisté Sokola zvládli náročný den nejlépe, získali nejcennější pohár a zlaté medaile. Z kádru vítězů vynikal hlavně František Korbel, který se stal mezi staršími nejlepším střelcem.

„Turnaj se nám po organizační stránce vydařil, všechny kluby byly nadšené. Kvůli počasí jsme zápasy radši ještě o pět minut zkrátili, ale celkově myslím, že byl pohár bez problémů a kluci si ho užili. Co se týče našich výkonů, povedlo se nám v mladší přípravce navázat na třetí místo ze soutěže a celou sezonu hodnotím jen pozitivně. Starším se to naopak moc nepovedlo,“ zhodnotil celý turnaj a výkon domácích Libor Tichota, kouč mládeže Obříství.

Pořadí – mladší přípravka:
1. Sokol Obříství
2. TJ Kly
3. Sokol Cítov 
4. Sokol Tišice

Pořadí – starší přípravka:
1. Sokol Tišice
2. Sokol Cítov
3. Sokol Obříství
4. TJ Kly