DIVIZE C: 11. kolo: Živanice-Ovčáry 2:2 (0:2) 67. Michal, 88. Kaciáň – 10. Maršner. 44. D. Krulich.

KRAJSKÝ PŘEBOR: 11. kolo: Nové Strašecí-Libiš 3:1 (0:1).

I. A TŘÍDA – SKUPINA A: 11. kolo: Pšovka-Dyn. Nelahozeves 3:2 (0:2) 68. Jiskra, 74. Grabmüller, 88. Tomášek z PK – 34. Vrábel, 44. Dvorský.

I. A TŘÍDA - SKUPINA B: 11. kolo: Sokoleč-Neratovice 0:1 (0:1) 3. Novák.

I. B TŘÍDA – SKUPINA B: 9. kolo: Skalsko-Vysoká 0:1, Tišice-Rejšice 0:2 (0:0), Záryby-Bezno, Lužec-Luštěnice 1:0 (1:0) 39. D. Tauchman z PK, Kropáčova Vrutice-Řepín 3:1 (1:1) Dvořák.

ATLETICO OKRESNÍ PŘEBOR: 9. kolo: Čečelice-Lobkovice 0:1 (0:1) Šmajda, ČK: Malý (Lob.), PTZ Nelahozeves-Libiš B 3:1 (0:1) Šimáček, Hruška, Brabec – Vít, ČK: 0:1, Č. Kralupy-H. Beřkovice 1:2 (1:1) Seifert – Dvořák, Chudoba, ČK: 83. Antoš (H.B.), Vojkovice-Kly 2:2 (2:1) Plicka, Simonics – Kohout, Blažek, Byšice-Mšeno 1:1 (0:0) Novák – Vaněk, ČK: Novák (Byš.), Veltrusy-D. Beřkovice 2:1 (1:0) L. Kopecký, M. Poustka – Mráz, Pšovka B-Dyn. Nelahozeves B 1:3 (1:1) Kettner – Bondarev, Flídr, Pešta.

Okresní přebor

III. TŘÍDA – SKUPINA A: 9. kolo: Kostelec-Lotos Neratovice 7:1 (4:1) Chvátal 5, Moc 2 – Jireš, Všetaty-FC Mělník 0:6 (0:2) Gabčo a Král po 2, Čermák, Veltruský, H. Počaply-Vysoká B 5:0 (3:0) Vrňák, Rosa, Fikart, Hanuš, Studecký, Tišice B-Liběchov 0:1 (0:1) Veselý, ČK: 0:1, Záryby B-Botafogo Mělník 1:1 (0:1) Schütz – Neumann, V. Borek-Mlékojedy 2:1 (1:0) T. Krajník 2 – Bendl, ČK: 0:1, Neratovice B-Dřísy 6:0 (4:0) Sochor, Kaňka, Pšenička, Šmíd, Všetečka, Jindřich.

III. třída - skupina A

III. TŘÍDA – SKUPINA B: 9. kolo: Cítov-Chvatěruby 0:2 (0:0) Fiala, Mára, Jeviněves-Ledčice 2:1 (1:0) Jeřábek, Nosek – Mir. Muška, ČK: 0:1, Spomyšl-Nová Ves 1:6 (0:2) Löffelmann – Mich. Horák 2, Jansa, Havel, Vaněk, vlastní, K. Kralupy-Hořín 2:2 (2:0) nehlášeni – Polanský 2, Zálezlice-Sazená 3:1 (1:0) Jan Šobr, Ryba, Böhm – Moravec, ČK: 1:1, Obříství-Chlumín 4:1 (1:0) Manšinger, Huml, Vondrák, Mika – Stopa, PTZ Nelahozeves-Dolany 3:7 (1:2) Schneider, Šnýdr, Kejmar – Djurevski a Vondra po 2, Bejdak, Březovský, Vilím.

III. třída - skupina B

IV. TŘÍDA – SKUPINA A: 9. kolo: Střezivojice-Nebužely 4:1 (4:0) Rampouch, Novák, Štumpa, Lubas – Kočí, V. Borek B-Lobkovice B 2:0 (1:0) A. Merta, L. Merta, Tuhaň-Řepín B 1:0 (0:0) Šulc, Všetaty B-Vehlovice 0:4 (0:3) Nekuda, Svoboda, Bázler, M. Novák, Byšice B-Kly B 5:0 (3:0) Baránek 3, Paulus 2.

IV. třída - skupina A

IV. TŘÍDA – SKUPINA B: 9. kolo: eL Bunda Neratovice-Všestudy 0:5 (0:2) Hubička 2, Čurma, Svoboda, Bartůněk, Č. Kralupy B-Lužec B 1:0 (1:0) Kostelníček, Úžice-Chvatěruby B 1:2 (0:1) Topol – Černý, Fiala, Postřižín-Dřínov 4:0 (2:0) Krajánek 2, Chodura, M. Moravec, Vraňany-Hostín 5:3 (3:1) Bulíř, Dýrynk, Páko, Mikš, Urban – Tovara 2, Hlaváček.

IV. třída - skupina B

KP DOROSTU: 9. kolo: Neratovice-Kralupy 1:1.

OP DOROSTU – SKUPINA A: 9. kolo: Kly-Řepín 3:0, Mšeno-Vysoká 4:1, Tišice-Liběchov 1:5, Kostelec-Vehlovice 1:1, Lobkovice-FC Mělník 1:5.

OP dorostu - skupina A


OP DOROSTU – SKUPINA B: 9. kolo: Vraňany-Dolany 1:10, Postřižín-N. Ves 1:4, Vojkovice-H. Beřkovice 1:2, Cítov-Lužec 0:2, Veltrusy-D. Beřkovice 3:1.

OP dorostu - skupina B

OP ŽÁKŮ: 9. kolo: Obřiství-D. Beřkovice 3:1, Veltrusy-Liběchov 3:1, Byšice-Mšeno 0:5, H. Počáply-H. Beřkovice 0:7, Úžice-Vehlovice 6:1, Lužec-Tišice 9:3.

OP žáků


III. TŘÍDA ŽÁKŮ – SKUPINA A: 7. kolo: Kostelec-Vysoká 3:0, Záryby-Ovčáry 6:1, Řepín-Nebužely 5:1, Všetaty-Mšeno B 9:0.

III. třída žáků - skupina A

III. TŘÍDA – SKUPINA B: 7. kolo: PTZ Nelahozeves-Chlumín 6:3, Vraňany-Ledčice 3:1, Cítov-Chvatěruby 3:3, Vojkovice-Kly 7:0, Dynamo Nelahozeves-Sazená 7:4.

III. třída - skupina B