Šéf klubu neměl na ostudu svého týmu nervy a odjel

UHY - Po třech vítězných turnajích fotbalisté Nové Vsi vyhořeli na klání v Uhách.

31.7.2007

ilustrační fotoFoto: Archiv

V sobotním utkání s Černucí (3:5) tým III. třídy Mělnicka totálně nezvládl začátek zápasu a už ve 20. minutě prohrával 0:3. „Od konce poločasu až do konce jsme byli lepší než soupeř, ale dvě hrubky v obraně na konci zápasu nás stáli postup do finále,“ poznamenal předseda Sokola Richard Brejša. Góly poražených stříleli Jakub Vancl (2) a Drahňák.

V nedělním zápase o třetí místo proti domácím se jako přes kopírák opakoval začátek sobotního duelu jen s tím rozdílem, že tentokrát novoveské trápení pokračovalo celý zápas.

„Přiznám se, že před koncem za stavu 1:5 jsem znechuceně odjel, takže nevím konečný výsledek. Je pravda, že turnaj odehrálo torzo týmu, byl to čtvrtý víkend na turnajích po sobě, nicméně jsem velmi zklamaný přístupem většiny hráčů, co se týká dochvilnosti a přístupu k zápasu. Nezáleží na tom, že se jedná „jen“ o přípravu. V úterý začíná tréninková příprava a popravdě řečeno vůbec novému trenérovi Grabmüllerovi nezávidím. Turnaj v Uhách byl jeho seznamovací u mužstva a on už teď dozajista ví, že jej čeká těžká dřina. Mám tím na mysli dostat všechny hráče ve stejný čas do jedné kabiny,“ popsal největší bolest fotbalu asi nejen v Nové Vsi Richard Brejša.

31.7.2007 VSTUP DO DISKUSE

Volby v Zárybech.
32

OBRAZEM: Druhý volební den na Mělnicku

Do dvou volebních místností na mělnické základní škole Jungmannovy Sady se hrnuli voliči už patnáct minut před otevřením volebních místností. Za prvních pět minut tu odvolily zhruba tři desítky voličů.
83

Voliči čekali na otevření volebních místností už čtvrt hodiny předem

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.

KRÁTCE: Dva zastupitelé podali demisi

Mělnicko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Kly myslí na třetí výhru v řadě. Sestřelí poslední Sázavu?

Mělnicko – Ještě je o co hrát. Pět kol zbývá týmům podstoupit v I. A třídě v první části sezony, než si budou moct dopřát zimní odpočinek. Ve hře je tak ještě patnáct bodů, o které budou bojovat i Kly. Ty v tradičním sobotním čase 10.15 přivítají Sázavu.