Jediné dva body za celou sezonu ztratila pouze podzimní remízou v Dřínově (2:2). Pokud zůstane mladé mužstvo spolu i v příští sezoně, nebude bez šancí ani v okresním přeboru, kam postoupilo po zrušení a následném odhlášení jeho áčka z krajských soutěží.

Šťastným postupujícím se tak nakonec stala i druhá Spomyšl, která se na druhé místo dostala až po výhře v předposledním kole s Dřínovem. O tom, že sezona končí až po posledním kole, mají důvod přemýšlet v Dřínově i v FK Neratovice/Byškovice B. Obě mužstva se po celý rok přetahovala o druhou příčku, ale v závěru už jejich výkon značně polevil. Ale na druhou stranu, kdo mohl v té době čekat, že se bude postupovat i z druhé pozice.

Také v této skupině zaujímají střed tabulky rezervy. Nejlépe se dařilo té veltruské, která o tři body utekla Čechii a Vojkovicím. Potěšující je, že všechna tři mužstva mají ve svých kádrech i několik mladých hráčů.

Úžice, Hostín a eL´Bunda Neratovice - trojice týmů, které tradičně zaujímají suterén nejnižší okresní soutěže. Ale i taková mužstva mají svá kouzla. Starají se totiž o sportovní vyžití ve svých obcích, za což jim patří dík.

Poslední Obříství zápasí v posledních letech více než se soupeři na hřišti s vodním živlem. Jeho hřiště se dvakrát po sobě stalo obětí ničivé povodně. Všechna jeho družstva od žáků až po muže hrála v azylu na různých hřištích v okolí a na výkonu se to muselo zákonitě projevit. Vedení Sokola se ale se současným stavem nehodlá smířit. Začalo sázet na vlastní mládež a kámen po kamínku se snaží budovat i mužstvo dospělých. Jednu výhru už za sebou má.Dokázalo znovu zrekonstruovat své hřiště a od posledního jarního kola už hrají zase všichni doma v Obříství.