Už po čtvrt hodině neudržel hostující brankář Kopřiva střílený centr Žežulky a dorážející Novák otevřel skóre. Neratovice si v prvním poločase udržovaly mírnou převahu. Hosté si oddechli po střele Doubka, která jen těsně minula tyč. V největší šanci Neratovic se ocitl mladík Palanský, ale pouze nastřelil vybíhajícího brankáře.

Namísto toho, aby domácí soupeře dorazili dalšími góly, přišla minutu před přestávkou pohroma. Hosté zahrávali přímý kop, který v chumlu hráčů přizvedl hlavou Mareček a nedal Černému, jenž v domácí brance zaskakuje za zraněného Zavadila, žádnou šanci - 1:1.

Druhá půle příliš fotbalové krásy nepobrala. Hra byla díky velkému množství faulů často přerušovaná a obě mužstva se k zakončení dostávala spíše sporadicky. Jediné nebezpečí pro oba brankáře představovaly pouze centrované míče.

V 88. minutě uchránil domácím alespoň bod brankář Černý poté, co konečky prstů vytěsnil nebezpečnou hlavičku zásmuckého Kargla. Ve druhé ze tří nastavených minut odcentroval Jiří Pajkrt na střídajícího Kudelu, ale jeho hlavička skončila pouze v náručí brankáře Kopřivy.

Neratovice – Zásmuky 1:1 (1:1)

Branky: 14. Novák – 44. Mareček. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 4:4. Diváků: 90. Neratovice: Černý – Kadlec, Stanislav, Šimáček, Jakub Pajkrt – Doubek (65. Jiří Pajkrt), Novák, Žežulka, Šmíd – Nezbeda (76. Kudela), Palanský (46. Müller). Zásmuky: Kopřiva – Čapek, Papírník, Durňák, Čapek – Černý, Melich, Vondra, Benda,– Mareček, Kargl.