Tým z Litoměřicka si v minulé sezoně s přehledem vybojoval z ústeckého krajského přeboru postup do vyšší soutěže, zvítězil s klidným náskokem sedmi bodů. Cesta divizí má ale pro Hrobce zatím hodně hořkou pachuť, tým vyhrál jediné utkání a se třemi body je na předposledním místě tabulky.

Svěřenci trenéra Jaromíra Kaly mají suverénně nejhorší obranu v soutěži, už inkasovali třiačtyřicet branek. Špatné výsledky klubu podtrhuje i mizerný útok, Hrobce se zatím trefily jen jedenáctkrát. Divize je zkrátka úplně jiný stupeň a nováček to v podzimní části sezony moc dobře poznává. 

Neratovice si naopak mohou s naprostým klidem užít zbytek roku, i přes mírné a občasné výpadky je druhé místo výrazným nadplánem. FK naposledy porazil Louny (2:1), předtím si připsal i vítězství nad Českou Lípou (2:0) a zítra tak bude útočit na desátý triumf v sezoně.

Zápas proti Hrobcům začne na stadionu v Neratovicích v tradičním sobotním čase 10.15.

Poslední sestava Neratovic: Švejda - Chlumecký, Pajkrt, Regner - Rejman, Novák (80. Kozák), Barták (90. Tláskal), Škarecký, Weiner (59. Moravec), Ďurinda - Hrdý (91. Šulc).

Poslední sestava Hrobců: Sailer - Matoušek (57. Slavíček P.), Kejval, Kühn J., Hála - Kühn A., Polák, Belák - Slavíček J., Šimral, Kala.