A třídní fotbalisté FK Neratovice/Byškovice odjížděli z Tuchlovic zklamaní po výsledku 2:1. Vedoucí duo skupiny si ve šlágru kola body rozdělilo, takže ztráta třetích Neratovic zas až tolik nenarostla.

Nový tuchlovický trenér slavil po Dynamu Nelahozeves další cenný skalp. Hosté z Neratovic naopak navázali na herně slabší výkon z domácího utkání s neškodným Hradištkem. Rozdíl byl v tom, že tentokrát už vyšli bodově naprázdno.

V prvním poločase na těžkém terénu obě mužstva spoléhala na dlouhé výkopy brankářů a hra byla velmi vyrovnaná. Branka však padla jen do hostující sítě. Po rohu se trefil z voleje z dvanácti metrů Fitko. Stejný hráč byl na konci akce znamenající druhý gól hned tři minuty po návratu z kabin. Hostující obrana hrubě chybovala a Fitko po samostatném úniku upravil na 2:0. Pak se po sedmi minutách pobytu na hřišti dočkal střídající Mansfeld. Jeho branka po pohotové dorážce z malého vápna však znamenala pouze snížení na konečných 2:1.

„Hrálo se na těžkém podmáčeném terénu. Domácí byli důraznější, bojovnější, agresivnější, měli větší vůli po vítězství. Byli dost nahecovaní, ale tak to má být. My jsme hráli naopak bez nápadu, bez snahy, jen jsme si přijeli tak nějak zahrát. Doufám, že už sezonu dojedeme devět zápasů bez porážky,“ řekl k třetí porážce v soutěži trenér nováčka Jiří Kafka.

Tuchlovice – Neratovice 2:1 (1:0)

Branky: Fitko 2 - Mansfeld. Neratovice: Zavadil – Kadlec, Stanislav, Mráz, Jakub Pajkrt (81. Jiří Pajkrt) – Doubek, Zavadil, Pazdera, Drahorád (46. Zeman), Máca – Nezbeda (61. Mansfeld).