Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Neratovice otočily infarktový zápas v Hostouni

Mělnicko – Libiš provází stále smůla! Mančaftu chybí konstruktivní středový hráč a fotbalista, který by se dokázal střelecky prosadit.

31.10.2016

Hostouň - Neratovice 2:3Foto: Bohumil Kučera

Libiš naopak v řádné hrací době nevyhrála zatím ještě ani jednou. Tentokrát podlehla celku ze Štětí opět o jediný gól, který inkasovala patnáct minut před koncem.

NEZKUŠENÝ TÝM
NEPORAZIL ŠTĚTÍ

Nepříjemný kolaps připravili fotbalisté Neratovic Hostouni v důležitém utkání 12. kola divizní soutěže skupiny B. Prohrávali sice v poločase 2:0 a nakonec dokázali neuvěřitelně zvítězit 3:2. Z obou stran šlo o velmi bojovné utkání. „Nehráli jsme špatně, ale byla znát větší zkušenost hráčů ze Štětí. Mají starší a zkušenější fotbalisty oproti našemu mladému týmu," uvedl hlavní trenér Libiše Petr Pálka.

Libiš inkasovala jedinou branku až čtvrt hodiny před koncem zápasu. „Dostali jsme gól podobně jako minule v Brozanech a hned na to jsme spálili jasnou gólovou příležitost. Mohli jsme při troše štěstí uhrát remízu, ale hosté si vyhrát zasloužili," řekl Pálka.

Domácí museli v polovině druhého poločasu střídat zraněného gólmana Davida Lomského. Do hry tak naskočil poprvé po zranění Václav Kratochvíl, který marodil s naštípnutou nártní kůstkou. „Oba dva brankáři chytali výborně. Pochválit musím i oba stopery Kolíska a Zuskina a samozřejmě rychlého Macha, se kterým měla hostující obrana problémy," řekl hlavní kouč.
Vítězit se Libiši stále nedaří. „Nedáváme góly a pak je těžké bodovat. Chybí nám větší zkušenost. Brankáři se stabilizovali i obrana hraje dobře a spolehlivě," dodal Pálka.

NERATOVICE DOKÁZALY NESKUTEČNÝ ZVRAT

Dlouho to vypadalo na jasný zápas. Hostouň poslal brzy do vedení z trestňáku Motlík, pak trefil odraženou ránu z vápna do sítě Tvrzník. Všechno rozhodl až druhý poločas. Nejprve domácí zaspali po vlastní standardce, kdy si dva hráči dávali přednost a Neratovičtí je ztrestali parádním brejkem zakončeným Kozákem. Pak sice Hostouň na chvíli přidala, Burant mohl zvýšit, ale nestalo se. Dvacet minut před koncem začali hosté kousat. Po standardce se nekrytý stoper Jína dostal k vyrovnání a po chvíli střídající Palanský také hlavou rozhodl.

Domácí měli sice vzápětí ještě jednu tutovou šanci, ale Tvrzník ji úplně pokazil a pak už přišla jen frustrace. Ta vyvrcholila zákrokem Buranta v přerušené hře, za který ho rozhodčí vyloučil. Atmosféra v Hostouni pak zhoustla.

Neratovičtí vyhráli po Csaplárovsku a vítěznou šňůru díky tomu protáhli na osm zápasů.

Autor: Barbora Walterová

31.10.2016 VSTUP DO DISKUSE
Žáci 1. třídy ZŠ Kly s třídní učitelkou Janou Medalovou.

Představujeme prvňáčky ze ZŠ Řepín, ZŠ Pšovka a ZŠ Kly

Ve středu v Deníku: prvňáčci ze ZŠ Řepín, ZŠ Pšovka a ZŠ Kly

Zápas v Kralupech ukončilo ošklivé zranění. Obránce Božetic řízla brusle do krku

Mělnicko – Předčasný a velmi dramatický konec mělo utkání středočeské hokejové soutěže v Kralupech. Zápas domácích s jihočeskými Božeticemi přerušilo ve třetí třetině nebezpečně vyhlížející zranění jednoho z hostujících hráčů. Ten má za sebou operaci a podle informací z hostujícího klubu by měl být brzy v pořádku.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.