Domácí začali podle očekávání náporem, ale za celý první poločas si vyloženou příležitost nevytvořili. V prvních dvaceti minutách diváky zaujaly pouze dva nebezpečné centry domácího Zemana napříč malým vápnem, které ale nikdo z domácích borců do sítě neusměrnil.

Blízko ke gólu měl ve 25. minutě Doubek, když míč na dlouhou nohu nasměroval těsně vedle. Kolem 30. minuty si domácí vytvořili velký tlak, ze kterého ale vytěžili pouze sérii čtyř rohů.

Po šesti minutách druhé půle mohlo být pro domácí zle. Míč se po hlavičce Vitáska odrazil od břevna zpět do pole. Neratovičtí se nevzdávali a bojovností se snažili o vítěznou trefu. Blízko k ní měl po Doubkově přihrávce Nezbeda, ale místo střely pouštěl míč nesmyslně za sebe v domnění, že za ním nabíhá spoluhráč.

Hosté se snažili o rychlé protiútoky. Po jednom z nich skončila tečovaná střela opět na břevně bezmocného Zavadila. Závěrečná čtvrthodinka byla ve znamení výrazného tlaku domácích, ale opět bez vyložených šancí. V 75. a 78. minutě se střelami z dálky připomněl domácí Zeman. Při druhé už viděli diváci míč v síti, ale gólman Holan s vypětím všech sil hosty podržel.

V posledních deseti minutách už hosté zcela odpadli, ale domácí nic kloudného nevymysleli a série dlouhých nakopávaných míčů do pokutového území ke gólu nevedla. „Byl to vyrovnaný zápas. My jsme měli územní převahu, hosté spoléhali na rychlé protiútoky. Přeji soupeři, aby se mu tak dobře dařilo i příští týden ve Velvarech,“ uvedl po utkání domácí kouč Jiří Kafka.

Neratovice/Byškovice – Milín 0:0

Neratovice/Byškovice: R. Zavadil – Zeman, Mráz, Stanislav, Jakub Pajkrt – Kadlec (64. Máca), Žežulka (81. Brejša), S. Zavadil, Šmíd – Doubek, Nezbeda (61. Jiří Pajkrt).

Jaromír Hejna

Z utkání připravujeme fotogalerii.