V prvním poločasu pro domácí důležitého utkání se diváci ještě branek nedočkali, i když tomu tak podle domácího trenéra Jiřího Kafky nemuselo být: „Palanský hlavičkoval po rohu těsně vedle, Maleňák na další krásný balon od Žáka o milimetry nedosáhl. Hosté spoléhali na brejky, ale v obraně jsme hráli dobře.“

Nástup do druhého poločasu se domácím povedl už i gólově. Spolupráce Žák – Maleňák tentokrát zafungovala zcela bezchybně a domácí vedli. Autor branky Maleňák „byl při chuti“ také o chvíli později, po rohu hostí však zamířil hlavou do vlastní sítě a bylo srovnáno.

Na rozuzlení se čekalo až do 85. minuty. „Hosté ve vápně podrazili Žáka a Mráz z penalty rozhodl. Bojovali jsme a naštěstí i vyhráli,“ mohl si po závěrečném hvizdu oddechnout Jiří Kafka.

Toho netěší jen výhra, ale také téměř prázdná marodka. Domácí klub má v současné době k dispozici natolik široký kádr, že si mohl dovolit poslat Hoffmanna na hostování do Vysoké. „Nevešel se do osmnáctičlenného kádru. V neděli jsme měli plnou lavičku, a to se ještě nevešli do nominace Zeman s Turnou a z pracovních důvodů chyběl Nezbeda.“

Na konci týdne mohou Neratovičtí přesvědčit o stoupající formě na hřišti čtvrtých Semic.

Neratovice – Nové Strašecí 2:1 (0:0)

Branky: Maleňák, Mráz z PK – vlastní Maleňák.Rozhodčí: Benák. Diváci: 150. Neratovice: Černý – Kadlec, Mráz, Moravec, Müller – Doubek (69. Zavadil), Žežulka (79. Máca), Maleňák, Drahorád – Palanský (69. Pajkrt), Žák.