Druhý celek tabulky už přípravu na odvety zahájil úterním úvodním tréninkem na domácí umělé trávě, druhému okresnímu zástupci, v podzimní tabulce sedmé Libiši, skončí „dovolená" v nadcházejícím týdnu, přesně v úterý. „V prvním týdnu čeká hráče jen fotbálek na naší umělce, naostro začneme až ten následující," upřesnil trenér Jiří Kabyl.

Neratovičtí hrají první střetnutí 17. ledna a jejich soupeřem bude v Satalicích Loko Vltavín, následně se utkají s týmy ze Slaného, Aritmy, pražským Unionem, fotbalisty Benátek a v generálce na jarní odvety Neratovice na hřišti v Byškovicích změří síly stejně jako před rokem s celkem Štěchovic.

Libišský kalendář přípravných zápasů je o něco chudší. Potvrzené jsou zatím pouze ten úvodní 7. února v Dobříši cestou na soustředění v Mozolově, následné s Třeboradicemi na Střížkově a s Nymburkem. Další dva zápasy budou upřesněny až podle aktuálních klimatických podmínek a možnosti odehrát je na přírodní trávě. „Nechceme hrát příliš zápasů na umělé trávě," objasňuje trenér Kabyl.

Každopádně první březnový víkend už na oba týmy čekají první boje o body. Neratovice nejprve přivítají Litoměřice a poté se představí na hřišti Lovosic. Libiš hostí na úvod Litol a následně hostuje v Brozanech. Na jejich hřišti se Neratovice představí poslední březnový víkend.