Hosté měli podle slov svého kormidelníka výborný vstup do zápasu a favorizované domácí zaskočili aktivní hrou. A nebyli ani bez šancí. „V jedenácté minutě šel Palanský sám na bránu, ale tuto situaci nevyřešil s klidem a minul branku,“ řekl Jiří Kafka.

Hosté se tak dočkali o několik minut později. Po nedorozumění domácí obrany s brankářem Janáčkem nepohrdl nabídkou Nezbeda – 0:1. S blížící se přestávkou si domácí vynutili tlak. K vyrovnání jim pak pomohl zbytečný faul hostí a po něm vtipný signál.

„Ten jsme domácím zbaštili i s navijákem,“ komentoval trenér hostí trefu Titěry a ke druhému poločasu dodal: „Hodně jsme se zatáhli na svou polovinu, domácí drželi balon, ale do šancí jsme je nepouštěli.“

Vyrovnaný stav vydržel až do závěru. Hosté po jednom z mála rohových kopů nechali zcela nepokrytého Šulce, který nechytatelnou hlavičkou rozhodl.

Zápy – Neratovice 2:1 (1:1) Branky: 40. Titěra, 86. Šulc - 20. Nezbeda. Rozhodčí: Čermoch. Diváci: 140. Neratovice: Černý - Kadlec, Gazdík, Mráz, Jakub Pajkrt – Žák (55. Zavadil), Žežulka (88. Stanislav), Drahorád, Doubek - Nezbeda, Palanský.