„V úmorném vedru se hrál svižný fotbal, při kterém jsme protočili všech devatenáct zdravých hráčů. Soupeř po hezké akci gólově prokázal svou kvalitu až v 80. minutě. Odehráli jsme slušné utkání," soudil neratovický trenér Jiří Kafka o zápase, po kterém se kompletní tým včetně několika nováčků přesunul na „slučku" (opak rozlučky, která je na konci sezony) na hřiště do Byškovic. Jejím účelem je utužení party, na kterou budou v Neratovicích i letos hodně spoléhat.

Šestý tým loňského ročníku tak zakončil letní přípravu s vyrovnanou bilancí vítězství, remíz i porážek. Na konci tohoto týdne už na domácím stadionu v podzimní mistrovské premiéře vyzve naposledy páté Úvaly. „V přípravě jsme se scházeli téměř každý den a i při těžkých klimatických podmínkách absolvovali vše, jak jsme chtěli," shrnul kouč přípravné období. Podrobnosti o změnách v neratovickém kádru přinese čtvrteční fotbalová příloha Deníku.

Neratovice – Králův Dvůr 0:1 (0:0)
Neratovice: Černý (46. Prokeš) – Zeman, Jína (68. Stanislav), Gazdík, Pajkrt – Vorasický (46. Lelek), Radosta (53. Gabčo), Pinkas (80. Drahorád), Ďurinda – Kozák (80. Lovíšek), Kalaš(74. Chrdle).