K vidění bylo rychlé a bojovné utkání, v němž sedostali do vedení domácí. Hosté ve druhé části vyrovnali, ale to bylo vše. Nakonec neuspěli ani v pokutových kopech.

Začátek byl opatrný z obou stran. Ve 13. minutě kryl Sábl střelu z 18 metrů a další zákrok si domácí brankář připsal v 16. minutě, to se nenechal překvapit střelou z pravé strany.

Po půlhodině byli blízko vedení hosté, po rohu ale mířila jejich hlavička do břevna. Místo toho udeřilo na druhé straně. Průcha se nejprve technicky zastřeloval, ale ve 41. minutě se už nemýlil – 1:0.

Po změně stran vystrašil neratovického brankáře střelou z dálky Čablík. V 57. minutě předvedli pěknou kombinaci hosté, ale jejich střelec těsně minul ze slibné pozice.

Za chvíli opět hosté zahrozili nebezpečnou hlavičkou, ale Sábl se překonat nenechal. Vyrovnání přišlo šestnáct minut před koncem. Dlouhý nákop gólmana se dostal až k Pajkrtovi, ten zcela volný pěknou střelou akci zakončil a stanovil skóre na 1:1. Hosté měli ještě slibnou šanci v 86. minutě, ale jejich trestný kop z dvaceti metrů šel těsně vedle.

V poháru se na plichty nehraje. Následovaly tak pokutové kopy. Začínali kopat hosté a hned druhého v pořadí – Maleňáka - Sábl vychytal. Pětice slánských exekutorů se nemýlila a domácí jdou dál.

Slaný – Neratovice 1:1 (1:0) na pen. 5:4. Branky: Průcha – Jakub Pajkrt. Rozhodčí: Berovič.