Neratovice/Byškovice - Polepy 1:1

Neratovice/ V prvním poločase podali domácí hráči velice dobrý výkon a proti jednomu s aspirantů na postup si vytvořili převahu.

„Měli jsme více ze hry a dokázali jsme si vytvořit i šance. Po krásném gólu Jakuba Pajkrta, který prošel celým hřištěm a s přehledem zavěsil, jsme měli ještě další dvě tutovky. O chvilku později se neprosadil z dobré pozice Šmíd a v závěru poločasu šel Mansfeld dokonce sám na hostujícího gólmana, ale ukvapeně nepřesně vystřelil“, litoval neproměněných tutovek z prvního poločasu domácí kouč Jiří Kafka.

Po změně stran už převzali otěže zápasu favorizovaní hosté, kteří si vytvořili optickou převahu. Těm se podařilo v 69. minutě vyrovnat, když se levačkou trefil přesně k pravé tyči Suchánek. Gólman Zavadil byl proti jeho střele bezmocný.

To ale bylo z hostující strany vše, naopak domácí měli další velké šance.

„Ve druhém poločase nás soupeř, který má ve svém středu několik hráčů z třetiligového Kolína, tlačil, ale kromě vyrovnávajícího gólu jsme ho do žádné větší šance nepustili. Naopak jsme mohli skórovat my. Šmíd ale na malém vápně váhal se střelou tak dlouho, až o míč přišel. Krásnou rychlou akci pak viděli diváci v pětasedmdesáté minutě. Míč šel po ose Stanislav – Hoffmann – Palanský, ale hostující gólman bravurně zachránil. Remíza je tentokrát pro nás ztrátou, i když jsme hráli opět ve slátané, nekompletní sestavě“, dodal po zápase trenér Kafka.

Branky: 28. Jakub Pajkrt – 69. Suchánek. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 0:1. Diváci: 100.

Neratovice/Byškovice: R. Zavadil – Kadlec, Stanislav, Vokáček, Jakub Pajkrt (86. Jiří Pajkrt) – Palanský, Nezbeda, Hoffmann, Šmíd – Müller (75. Máca), Mansfeld (69. Kudela). Trenér: Jiří Kafka.

JAROMÍR HEJNA