Meteor – Neratovice/Byškovice 0:0

Hostující hráči podali v tomto náročném utkání velmi dobrý a hlavně bojovný výkon. Soupeř bude zcela jistě patřit do špičky této divizní skupiny.

„Zápas se hrál na umělé trávě za vytrvalého deště a i to se možná trochu podepsalo na tom, že jsme několik velmi dobrých útočných akcí nedotáhli do konce, jelikož na hřišti stáli na několika místech kaluže vody, které občas balon přibrzdili,“ uvedl trenér Pavel Stuchlý.

Největších šance zápasu měli hosté, ovšem bez gólové koncovky.

Meteor měl zejména v poslední desetiminutovce značný tlak, ovšem neratovická obrana pracovala na výbornou, včetně pozorně chytajícího brankáře.
Pavel Stuchlý se neváhal obout do rozhodčích: „Ve druhé minutě nastavení jsme mohli jít do největší šance zápasu, když přihrávku do samostatného úniku zastavil sporným odmáváním ofsajdu rozhodčí.“

A pokračoval: „Soupeře jsme po celý zápas nepustili do žádné 100% gólové příležitosti a za to patří našemu celému mužstvu uznání, jelikož v přípravě nás naše obranná hra trápila nejvíce.“

Trenéři neváhali oproti přípravným zápasům sáhnout do sestavy. Na klíčový post středního obránce nasadili mladého, věkem stále mladšího žáka, Batku. Ten zápas ve stoperské dvojici s Klobásou zvládl bravurně.

„Bod z tohoto náročného utkání určitě bereme. Z Meteoru se zcela jistě moc body vozit nebudou a my jsme si ho tentokrát poctivě odpracovali a zasloužili. Tento výsledek ovšem bude potřeba potvrdit s pro nás neznámým divizním nováčkem z Ostrova nad Ohří, s nímž hrajeme příští mistrovský zápas,“ uzavřel Stuchlý.

Sestava: Prejsa – Kučera, Klobása, Batka, Kostelníček – Vilda, Weiner, Brož – Kepšta (50 .Dzimko), Prejza, Kettner.