„Ačkoli jsme mužstvu před zápasem připomínali nutnost soupeře nepodcenit, nastoupili jsme jako mistři světa," zlobil se po zápase neratovický trenér Jiří Kafka.

Už v sedmé minutě se nedohodli Jína se Šulcem a hbitý Kamlach otevřel skóre. Domácí působili ospale, a když už se dostali do šancí, ztroskotali na výborném Rathouském v litolské brance. Hosté dělali starosti svěřencům trenéra Kafky především dlouhými nákopy a při jednom z nich se Malina srazil s Cáskou. Po delším ošetřování obou hráčů přišel přesný centr na malé vápno a v nepřehledné situaci jeden z neratovických zadáků tečoval míč do vlastní branky.

Po změně stran se Neratovice snažily s výsledkem něco udělat, ale zapomenutý Bohdan před vlastní brankou zvýšil až na tříbrankový rozdíl. Vzápětí se však po druhé žluté kartě musel pakovat ze hřiště a pro domácí svitla jiskřička naděje. Přesilovku však využili jen jednou, když se dvacet minut před koncem prosadil Kozák. Domácí křečovitou snahu likvidovali Litolští zformovanými řadami, které zezadu jistil i gólman Rathouský.

„Brzký gól posadil soupeře na koně," viděl začátek neúspěchu trenér Jiří Kafka. „což jsme ještě podtrhli druhým gólem. Byť jsme měli převahu, branky jsme nepřidali. Soupeř si za svou bojovnost výhru zasloužil."

Neratovice – Litol 1:3 (0:2)
Branky: 71. Kozák – 7. Kamlach, 37. vlastní, 63. Bohdan. Rozhodčí: Duchoň. ČK: 68. Bohdan (L.). ŽK: 3:5. Diváci: 130. Neratovice: Malina (46. Pospíšil) – Vorasický, Jína (69. Chlapec), Šulc, Pajkrt (58. St. Kodr) – Kmoch (53. Weiner), Kokoška, Radosta, O. Kodr – Kozák, Palanský (46. Chrdle).

KAREL HORŇÁK