Tu načal v 11. minutě gólem Kostelníček, který se trefil ještě jednou, když ve druhém poločase zvyšoval na 0:3. Mezitím skóroval ještě Dzimko a na závěr Prieložný. Domácím patřil pouze závěr úvodního poločasu, kdy hosté nedokázali seskupit obranou hru po vynuceném střídání Stuchlého, ale bez gólového efektu.

„Zejména v prvním poločase jsme měli na tři góly, ale nedali jsme je,“ konstatoval domácí trenér Jiří Froněk. „Soupeř potvrdil svojí velikou kvalitu, klidně by mohl hrát soutěž středisek a neztratil by se tam,“ vyjádřil se Froněk pochvalně směrem k hostujícímu týmu.

„S nasazením i výkonem všech kluků jsme spokojeni, i když jsme na konci první půle měli mírnou krizi a dostali se tak pod tlak. I v této fázi hry kluci alespoň bojovali, a i když se nedařilo, tak díky nasazení se nám podařilo přežít poločas bez obdržené branky,“ hodnotil vysoké vítězství neratovický kouč Pavel Stuchlý, kterého mrzí pouze nepříjemné šrámy Filipa Stuchlého a velmi dobře chytajícího brankáře Tomáše Prejsy.

Rovněž mladší tým Neratovic si na hřišti Hořovicka dělal od prvních minut prakticky co chtěl. Z množství šancí se hosté dokázali rovněž čtyřikrát prosadit.

Starší: Hořovicko – Neratovice 0:4 (0:1)
Branky:
11. a 61. Kostelníček, 51. Dzimko, 89. Prieložný. Neratovice: Prejsa (85. Zunt) – Lelek, Šimandl, Stuchlý (38. Vdovicyn), Šonský – Vilda (56. Kučera), Ryba, Kohout, Kostelníček (70. Tichý) – Dzimko (71. Weiner), Prieložný.

Mladší: Hořovicko – Neratovice 1:4 (1:2)
Branky:
Prejza 2, Weiner, Buzek. Neratovice: Netuka (30. Zunt) – Holeček, Dokoupil, Pavlík, Saňa – Dvořák (40. Šuba), Novotný (65. Růžička), Weiner (68. Špatz), Buzek – Prejza, Kučera (55. Ryšlavý).