Úvodní snaha domácích byla brzy odměněna vstřelenou brankou. Sražený přízemní centr z pravé strany se vykulil před Maška, který nekompromisní bombou propálil vše, co mu stálo v cestě.

Poté domácí špatnou kombinací přenechali iniciativu hostům. Jejich hru ještě oživil vystřídavší Vorasický, který si to z levé strany namířil k vápnu a jeho průnik zastavil Divecký pouze faulem. Hosté z volného přímého kopu zaskočili domácí nacvičenou kombinací a Palanský se nadvakrát prosadil – 1:1.

Ke konci první půle ještě dvakrát zahrozil Mašanský, ale Prokeš byl na místě.

Vstup do druhého poločasu vyšel opět lépe domácím. Hostující brankář Prokeš na rohu velkého vápna zbytečně srazil Vratislava Brožíka a sudí nařídil pokutový kop. Zodpovědnost na sebe vzal Mašanský a proměnil penaltu ve vítězný gól.

Hosté sice hrozili z rychlých brejků. Když už se ale dostali do zakončení, byl mezi tyčemi připravený Havránek, který vychytal ve stoprocentních šancích hned dvakrát Gabča a jednou Vorasického.

Závěr utkání byl velmi hektický. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a hráči brnkali fanouškům na nervy. Uklidnění pro domácí přinesl až po přečíslení a přihrávce od Havrdy před prázdnou bránu Hora, který stanovil výsledek na konečných 3:1.

Brozany – Neratovice 3:1 (1:1)
Branky:
10. Mašek, 49. Mašanský z PK, 90. Hora – 24. Palanský. Rozhodčí: Berka. ŽK: 2:1. Diváci: 200. Neratovice: Prokeš – Zeman, Pinkas, Jína, Müller – Lovíšek (19. Vorasický), Žežulka, Buldra, Šmíd – Palanský (65. Gabčo), Kozák.