„Bohužel na domácím nerovném hřišti se nám herně moc nedaří. Nemůžeme to ale svádět na hřiště, nám chyběl pohyb, důraz, přesná přihrávka, zakončení,“ komentoval výkon svých svěřenců trenér Pavel Stuchlý.

Hosté přijeli s obrannou taktikou, domácí se trápili sami se sebou a první poločas se odehrál bez výraznější šance. Vítězství domácím v podstatě daroval hostující brankář, který ve 22. minutě pustil lehkou střelu Šimandla.

Ve druhém poločase už to bylo ze strany favorita o něco lepší, ale opět ne žádný zázrak. Pojišťující gól vstřelil hlavou střídající Kučera. „Ve druhém poločase měli hosté dva nebezpečné centry, po kterých nám hrozilo obdržení branky, my jsme měli také dvě až tři nebezpečné akce, které zaváněly gólem, ale jinak to byla hra průměrné úrovně. Kluci sice chtěli, ale bylo to bez náboje. Pozitivní je hlavně to, že jsme dokázali opět získat tři body a utkání odehrát s nulou vzadu,“ dodal Pavel Stuchlý. Příští týden jeho tým zajíždí do Příbrami k dalšímu utkání o čelo tabulky. „Musíme věřit, že tyto zápasy nám svědčí víc a předvedeme kvalitnější výkon.“

Starší: Neratovice – Kosmonosy 2:0 (1:0)
Branky:
22. Šimandl, 70. Kučera. Neratovice: Prejsa – Lelek, Kohout, Stuchlý, Šonský – Vdovicyn (53. Weiner), Ryba, Šimandl, Tichý (45. Dzimko) – Prieložný, Kettner (70. Kučera).