„Na úvod sezony to pro nás byl dobrý zápas s kvalitním soupeřem. Z obou stran se hrál poměrně svižný fotbal. Naše sestava byla dost nezkušená. Rozdílovým hráčem byl u soupeře Abena, který podal výborný výkon," shrnul své postřehy trenér Neratovic Jiří Kafka.

Druhý tým divizní skupiny B v utkání protočil osmnáctku hráčů, a to ještě někteří z osvědčené podzimní jedenáctky jako Pajkrt, Vorasický či Kokoška chyběli kvůli pracovnímu zaneprázdnění. V sestavě se naopak po delší pauze z osobních důvodů objevil Jan Drahorád. Příležitost dostali i mladíci Ubry a Kympl, kteří se s týmem připravují.

Sestava Neratovic: Malina – Klár (61. Stanislav), Chlapec, Jína, S. Kodr (61. Ubry) – Kmoch (61. Kympl), Radosta, O. Kodr (61. Drahorád), Dohnal (46. Weiner) – Kozák (75. Kmoch), Chrdle (46. Palanský).

V tomto týdnu odveze Jiří Kafka svůj kádr na soustředění, jehož dějištěm po devíti letech nebude Nová Ves u Jablonce, ale nedaleká Desná, pro kterou mimo jiné mluvily „doběhová" vzdálenost na hřiště s umělou trávou a kvalitnější možnost regenerace.