Neratovice / Sobotní nabídku od druhých Velvar, které doma překvapivě zkolabovaly s Hvozdnicemi, neodmítli (doplněno o fotogalerii).

12.5.2008

Z utkání 24. kola I. A třídy Neratovice (ve žlutém) - Řevnice (2:0).Foto: Pavel Schebesta

Neratovičtí fotbalisté doma ukončili lídrovi skupiny z Řevnic (2:0) desetizápasovou šňůru bez porážky a umazali ztrátu na druhé postupové místo na dva body.

Na první branku se ve šlágru kola v I. A třídě nečekalo dlouho. Ve 4. minutě hosté faulovali v pokutovém území Šmída a Pazdera načal účet.

Po další čtvrthodině vyrazil jeden z hostujících hráčů rukou střelu Pazdery směřující do branky. „Byl by to jasný gól, měla následovat i červená karta,“ řekl trenér Neratovic Jiří Kafka. Další penalty se ujal Zavadil a nezaváhal – 2:0. Tím ale domácí brankostroj skončil.

V dalších minutách se hrál pohledný fotbal. Hosté se představili jako velice zkušené mužstvo. Při jejich šancích je ale provázela smůla, takže do sítě nedotlačili nic. Ve 21. minutě nebezpečně pálil Pecháček, ale domácí brankář Černý byl na místě. Stejně nepochodil ve 29. minutě Kalivoda.

Druhý poločas už se hrál v poklidnějším tempu. Hosté se sice snažili, ale jejich převaha byla neplodná a pak i zbrzděná dvojnásobným vyloučením. V 66. minutě byl po druhé žluté kartě vykázán Bouška, dvanáct minut poté ho za urážku rozhodčího následoval i brankář Zuska.

Domácí si už cenné vítězství pohlídali, i když ani v téměř půlhodinové přesilovce další pojistku nepřidali. Dobré možnosti měli v podobě samostatných nájezdů na brankáře Nezbeda, Doubek a v 90. minutě i Jiří Pajkrt, který přehodil vybíhajícího brankáře i bránu.

Na druhé straně pohrdli snížením Socha s Tůmou a v závěru také hrající trenér Bezpalec, který z pěti metrů přestřelil prázdnou branku. „O výsledku rozhodla nedisciplinovanost hostů,“ shrnul zápas domácí útočník Pavel Nezbeda.

Neratovice – Řevnice 2:0 (2:0)

Branky: 4. Pazdera, 18. Zavadil. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 3:8. ČK: 66. Bouška, 78. Zuska (oba Ř.). Diváci: 100. Neratovice: Černý – Kadlec, Stanislav, Jakub Pajkrt, Zeman – Pazdera, Zavadil, Žežulka, Šmíd (88. Drahorád) – Nezbeda (76. Jiří Pajkrt), Doubek (89. Mansfeld).

12.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – středa 17. ledna 2018

Vylekaný chmaták a rosomáci pobláznění sněhem: prohlédněte si videa dne

Floor Maniacs Mělník.

ON-LINE: Ptejte se florbalového manažera Svatopluka Čecha

Změnu života v kraji slibují elektronické systémy. Ale i nové vzdělávání

Střední Čechy – Pokrok na venkov přifrčí prostřednictvím rychlého internetu. Vyplynulo to z vystoupení ředitelky Středočeského inovačního centra Rut Bízkové, která v rámci úterní konference uspořádané v Dolních Břežanech pod názvem Středočeský kraj – region budoucnosti představila projekt své instituce Zrychli.net.

Kluby z Mělnicka se znovu podílí na hokejových náborech

Mělnicko /VIDEO/ – Další Týden hokeje pořádá na konci tohoto měsíce s pomocí většiny hokejových klubů Český svaz ledního hokeje. Do akce se zapojí i oddíly z okresu – Junior Mělník a HK Kralupy. Mělník hostí nábor 25. ledna (16.00), Kralupy o tři dny později (10.00).

Umí řádit i bavit. Tichotové jsou na střídačkách zapotřebí

Mělnicko – Někteří mají za sebou leckdy až profesionální fotbalovou cestu, někteří „kopali“ za svoji vesnici a po konci kariéry u fotbalu s chutí zůstali. Řeč je o trenérech. Ti světoví berou miliony a nosí obleky nejlepších módních značek. Jsou ale i tací, kteří vedou nadšenou vesnickou partu v okresních soutěžích. A právě jim se věnujeme v druhé části našeho seriálu, sudí měli vybrat nejemotivnějšího kouče okresu Mělník.

Místo, kde umírali lidé v autobuse, není podle policie nebezpečné

Horoměřice – Policejní bilanci tragické nehody u Horoměřic na Praze-západ, při níž v pátek dvacet minut před čtvrtou odpolední zemřeli tři lidé a 45 dalších utrpělo zranění, shrnula policistka Jana Dětská. Potvrdila dřívější informace o tom, že zranění neslučitelná se životem utrpěli 22letá řidička Škody Superb, 40letý řidič autobusu a 63letá žena cestující autobusem.