Bodového zisku se svěřenci trenéra Pavla Stuchlého dočkali po dlouhých pěti kolech půstu. Proti Baníku se domácí prosazovali od začátku a soupeře nepouštěli do vážnější akce.

„Konečně nám i štěstí ukázalo svou tvář, šli jsme mu naproti už několik zápasů, ale až nyní jsme byli odměněni. Bohužel naši soupeři v boji o záchranu také vyhráli, tudíž vše zůstává stále otevřené,“ poznamenal k utkání neratovický trenér.

Ani vydařený vstup do utkání a vedení 1:0 a 2:1 naopak nestačil na zisk mladšímu týmu Neratovic (2:6). V dalších minutách mostecké béčko domácí přehrálo a už do poločasu vývoj otočilo.

Starší: Neratovice – Most B 5:0 branky: Novotný 2, Weiner, Brož, Prejza.

Mladší: Neratovice - Most B 2:6 branky Neratovic: Procházka 2. Neratovice: Škrna - Valín, Novák, Hackl, Strapko (25. Douděra) - Krejčí, Novotný, Babovák - Šmejkal, Pospíšil (50. Palička), Procházka.