A právě vůbec nejvíce blyštivý tým se sparťany Matějovským, Brabcem, či Krejčím v sestavě poslala parta okolo Jiřího Chrdleho a Pavla Jíny ve čtvrtfinále z turnaje domů. I když ve finále pak Neratovičtí ztroskotali na dalších bývalých či současných ligistech, považují své představení oprávněně za velký úspěch. Adam Černý byl navíc vyhlášen nejlepším brankářem.

„Věděli jsme, že turnaj je hodně kvalitní a skoro v každém týmu byl někdo z ligy nebo juniorek. S Pavlem Jínou jsme se dohodli, že se přihlásíme a zpestříme si přípravu, ale bylo to náročnější, než jsme si všichni mysleli," přiblížil Jiří Chrdle, jak se tým pod názvem DoKecky ocitl mezi osmičkou účastníků turnaje, jehož pořadatelem je vždy v závěru roku Josef Matějovský, bratr fotbalově slavnějšího Marka.

Právě konfrontace s hráči Sparty byla pro Neratovické největším lákadlem, a došlo na ni hned ve čtvrtfinále. „Mohli jsme jen překvapit, a to se nám podařilo, když jsme během několika minut vedli tři nula. Pak už to pro soupeře bylo těžké, přesto ukázali svoji kvalitu," komentoval Jiří Chrdle „slavné" vítězství 5:4. V semifinále jeho tým vyhrál na penalty nad týmem Kruldové, který tvořili hráči Záryb. Narazil až ve finále, kde ho porazili další ligoví hráči v čele s Valentou, Pavlíkem a Jablonským, který se stal nejlepším střelcem turnaje.

Sestava Neratovic: Adam Černý – Pavel Jína, Petr Stanislav, Martin Zeman, Patrik Zuskin – Jiří Chrdle, Václav Vorasický, Jakub Pajkrt, Jan Kalaš.