OP STARŠÍ PŘÍPRAVKY – O 1. AŽ 9. MÍSTO

Turnaj v Mělníku - výsledky: Neratovice A – Záryby 30:0, Pšovka 4:2, Pšovka – Záryby 10:0. Střelci - Neratovice A: Kubů 8, Douděra 7, Rutte 6, Nguyen 4, Palička a Žebro 3, Martinec 2, Kašpárek, Pšovka: Soumar 4, Adámek, Blažka a R. Beneš po 2, Kerner, Škrabal.

Turnaj v Libiši - výsledky: Libiš – V. Borek 16:1, Neratovice B 11:1, V. Borek – Neratovice B 0:8. Střelci - Libiš: D. Šelemberk 7, Šobr 6, Čvančara 5, Gombáš a Vetešník po 3, Slezák 2, Potůček, V. Borek: Fürst, Neratovice B: Kalabiška 6, Demeter, Rehák, Jareš.

Turnaj v Nelahozevsi - výsledky: Dyn. Nelahozeves – Č. Kralupy 2:1, Mělník A 2:1, Mělník A – Č. Kralupy 3:1. Střelci - Mělník A: Vilda 3, Toušek, Dyn. Nelahozeves: Němeček 2, Simon, Bechyňa, Č. Kralupy: Vodička 2.

Tabulka

OP STARŠÍ PŘÍPRAVKY – O 10. AŽ 14. MÍSTO

Turnaj v Lužci - výsledky: Byšice – Hořín 4:0, Mělník B 3:0, Ovčáry 5:1, Lužec 0:3, Hořín – Mělník B 1:0, Ovčáry 1:1, Lužec 0:4, Mělník B – Ovčáry 1:0, Lužec 0:1, Ovčáry – Lužec 2:6. Střelci - Byšice: Vozáb 3, Došlý, Majzler, Pakandl po 2, Nevím, Lužec: Šubrt 4, Hrdlík 3, Herout, P. Pešta a Král po 2, Kerpl, Hořín: Schoř 2, Mělník B a Ovčáry nehlášeni.

Tabulka

Střelci (po 12 turnajích): 49 - M. Kubů (Neratovice A), 42 - M. Vilda (Mělník A), 41 - V. Němeček (Dynamo), 37 - T. Čvančara (Libiš), 36 - P. Douděra (Neratovice A), K. Toušek (Mělník A), 28 - J. Vaněk (Neratovice B), 25 - T. Obrajtr (V. Borek), 20 - O. Pouček (Záryby), 19 - V. Demeter (Neratovice B), Š. Bechyňa (Dynamo), 18 - M. Šobr (Libiš), 16 - J. Gombáš (Libiš), F. Pakandl (Byšice), 14 - T. Honzík (Dynamo), M. Pospíšil (Čechie), J. Martinec (Neratovice A), J. Došlý (Byšice), 13 - J. Rutte, P. Palička (Neratovice A), J. Soumar (Pšovka), 12 - M. Junek (V. Borek), R. Slavíková (Mělník B), R. Beneš (Pšovka), F. Vodička (Čechie), 11 - D. Hlásný (Záryby), D. Šelemberk (Libiš), M. Fürst (V. Borek), L. Simon (Dynamo), M. Král (Lužec), 10 - K. Sailerová (Mělník B), M. Brandýský (Pšovka), P. Kalabiška (Neratovice B).

OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKY – O 1. AŽ 9. MÍSTO

Turnaj v Tišicích - výsledky: Ovčáry – K. Kralupy 2:2, Veltrusy 0:1, K. Kralupy – Veltrusy 1:1. Střelci - Veltrusy: Bucha, Kučera, Ovčáry: Pátek, Tampír, K. Kralupy: Nešetřil 2, Pakandl.

Turnaj v Mělníku - výsledky: Lobkovice A – Mělník A 4:1, Pšovka 5:0, FC Mělník A – Pšovka 6:0. Střelci - Lobkovice A: Kutina 5, Balvín 2, Zach, Trnka, Mělník A: Sušír 3, Strnad a Havrlík po 2.

Turnaj v Libiši - výsledky: Libiš – Byškovice 1:8, Kojetice 4:0, Byškovice – Kojetice 5:0. Střelci - Libiš: Strniště 2, Zamrazil, Litera, Sus, Byškovice: Stanislav 6, Bonaventura 4, Chalupa 2, Pospíšil.

Tabulka

OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKY – O 10. AŽ 17. MÍSTO

Turnaj ve Chvatěrubech - výsledky: Chvatěruby – Neratovice 6:0, Mělník B 9:1, Neratovice – Mělník B 5:2. Střelci - Chvatěruby: M. Novák 5, Janoušek 5, Lemon 4, Rubeš, Neratovice: Marcelis a Šťovíček po 2, Nguen, Mělník B: Pudil 3.

Turnaj ve Klích - výsledky: Č. Kralupy – Kly 10:0, Byšice 6:2, Byšice – Kly 3:0. Střelci – Č. Kralupy: Horňan 8, Plaček a Šlemr po 3, Vránek, Byšice: Steiner, Vlach, Mareček.

Dohrávka: Dyn. Nelahozeves – Lobkovice B 0:6 (Nedorost 5, Volf).

Tabulka

Střelci (po 12 turnajích): 44 - V. Sušír (Mělník A), 43 - V. Antoš (Pšovka), 42 - L. Bucha (Veltrusy), 35 - J. Čáp (Veltrusy), F. Bonaventura (Byškovice), 34 - M. Novák (Chvatěruby), 33 - F. Janoušek (Chvatěruby), 31 - M. Havrlík (Mělník A), 29 - D. Stanislav (Byškovice), 26 - R. Šmejkal (Lobkovice A), 25 - M. Pátek (Ovčáry), 24 - J. Dvořák, R. Balvín (Lobkovice A), 19 - M. Glogas (Čechie), 17 - T. Fingerhut (Lobkovice A), 18 - K. Nešetřil (Kaučuk), F. Kutina (Lobkovice A), A. Horňan (Čechie), 15 - D. Chládek (Kojetice), 14 - J. Jiterský (Veltrusy), M. Šlemr (Čechie), P. Nedorost (Lobkovice B), 13 - J. Vozáb (Byšice), J. Terziev (Ovčáry), D. Trnka (Lobkovice A), M. Sůs (Libiš), L. Marcelis (Neratovice), J. Pudil (Mělník B), 12 - M. Pavlík (Pšovka), D. Litera (Libiš), P. Plaček (Čechie), 11 - O. Polívka (Ovčáry), J. Hajný (Kojetice), T. Pokorný (Veltrusy), 10 - J. Horák (Veltrusy), D. Vyšinský (Mělník B), V. Chalupa (Byškovice).