Ještě v sobotu dopoledne nebylo jisté, zda se utkání vůbec bude hrát, ale počasí se nakonec umoudřilo, a tak mohl sudí zahájit. S těžkým, vodou nasáklým terénem si lépe poradili domácí a po zásluze si připsali tři body.

Už po šesti minutách se Lužečtí radovali. Po rychlé kombinaci se dostal míč k Mertovi, který z malého vápna s jistotou skóroval – 1:0. „Celý první poločas jsme měli více ze hry. Kdybychom ho vyhráli čtyřbrankovým rozdílem, nikdo by se nemohl divit. Ale šance Merty (3krát), Uhra nebo Martina Tauchmana zůstaly bohužel nevyužity. Přitom se jednalo o tutovky,“ kroutil hlavou domácí kouč Vladimír Tauchman.

Nevyužitých šancí domácí litovali už po osmi minutách druhé půle, kdy hosté vyrovnali. Mašek nejdřív dokázal vyrazit hostující penaltu na roh. Po jeho rozehrání ale už nedosáhl na střelu Kolaříka – 1:1. Po deseti minutách se naštěstí pro domácí po faulu na Šimona kopala penalta i na druhé straně. A penalty David Tauchman umí – 2:1. V závěru mohl přidat definitivní pojistku Merta, ale míč z jeho hlavy prosvištěl těsně vedle.

„Bezno produkuje velice líbivý dynamický fotbal. Po prvním poločase mohlo být o výsledku jasno. Ale bohužel jsme nedali ani nejvyloženější šance, a tak jsme se zbytečně báli o výsledek až do závěru,“ dodal trenér Tauchman.

Branky: 6. Merta, 68. D. Tauchman z pen. – 58. Kolařík. Rozhodčí: Karlík. Lužec: Mašek – Hrdlík, Wolf, M. Kučaba, Špánek – J. Kučaba (60. Peroutka), D. Tauchman, M. Tauchman, Uher – Merta (88. Šára), Šimon (80. Levý).