V utkání chyběla hostům řada zraněných hráčů, Pochman nemohl hrát kvůli trestu. Domácí šli do vedení už v první minutě. Hned první útok skončil závarem před brankou, kde se prosadil Jón. Domácí radost zkalila 66. minuta. Zákrok v pokutovém území posoudil rozhodčí jako nedovolený a nařídil pokutový kop, ze kterého Máj bezpečně vyrovnal.

„Hned dvě minuty po inkasovaném gólu jsme měli velkou šanci na vyrovnání, ale Jirásek to dal vedle. Domácí pak měli v první půli dva takové závary. Z jednoho trefili boční tyčku, podruhé to Trojan vyhlavičkoval z brankové čáry,“ vrátil se do prvního dějství trenér Libiš Jiří Kabyl a ke druhé části dodal: „Vedle gólu jsme měli i šanci Trojanem, který placírkou přestřelil, po standardce pak Válkovi chyběl kousek. Domácí spoléhali spíš na standardní situace, ty v závěru byly hodně nepříjemné. Naštěstí jsme ale dokázali remízu ubránit. Druhá půle byla až do takové osmdesáté minuty vyrovnaná. V závěru už se projevilo, že jsme neměli nikoho na střídání, soustředili jsme se na ukopání bodu. Je to úspěch, kluci zápas odbojovali.“

„Měli jsme zápas jasně ve své režii, ale dojeli jsme na neproměňování šancí,“ uvedl zklamaný asistent domácího trenéra Purkarta František Krejčí.

V sobotu Libiští přivítají druhé Kladno B.

Sokolov B – Libiš 1:1 (1:0)

Branky: 1. Jón – 66. Máj z PK. Rozhodčí: Hudeček. ŽK: Vítek, Svůra – Máj, Kabyl. Diváci: 190. Libiš: Šídlo – Kabyl, Ondráček, Novák, Zuskin – Kucler, Škorvánek (90. Werner), Máj, Trojan – Válek, Jirásek.