JOSEF GABČO
Klub: FK Vysoká
Post: útočník
Věk: 24 let

Charakteristika hráče: Neúnavná mašina na góly, Gabčo kraluje v okresním přeboru všem střelcům. Díky své mohutnější postavě je takřka neoddělitelný od míče.

ZDENĚK ŠENKEŘÍK
Klub: TJ Sokol Libiš
Post: útočník
Věk: 37 let

Charakteristika hráče: Vždy je tam, kde má být, aby stál na konci vydařené akce, góly střílí prakticky v každém utkání. Nejlepší střelec krajského přeboru táhne Libiš zpět do divize.

VÁCLAV VORASICKÝ
Klub: FK Neratovice
Post: univerzál
Věk: 27 let

Charakteristika hráče: Jeden z největších bojovníků, který táhne Neratovice za ještě lepšími zítřky. V podstatě je mu jedno, na jakém postu hraje. Zářil by snad i v bráně.

Cristiano Ronaldo vyhrál počtvrté anketu FIFA o nejlepšího fotbalistu roku.
Po sudích dojde i na hráče. Zvolte s námi fotbalistu Mělnicka!

JAKUB ZÁMEČNÍK
Klub: TJ Byšice
Post: záložník
Věk: 24 let

Charakteristika hráče: Komplexní fotbalista, který má úplně vše, prošel i pražskou Slavií. Zdobí ho nevídaná pracovitost a pozitivní přístup za jakékoliv situace.

ADAM KUČERA
Klub: AFK Eletis Lužec
Post: útočník
Věk: 20 let

Charakteristika hráče: Silný střelec, který je postrachem všech gólmanů. Především na Kučerovi Lužec staví své ofenzivní plány, pro tým je nepostradatelný.

JAROSLAV HEJSEK
Klub: FC Lobkovice
Post: Záložník
Věk: 36

Charakteristika hráče: Neúnavný dříč, základní stavební kámen celé jedenáctky. Hejsek na zápase být prostě musí a právě zodpovědný přístup je jeho největší předností.

Sportovcem roku je veslařka Anna-Marie Macková.
Královna Anna-Marie! Sportovkyní Mělnicka je veslařka Macková

MARTIN MÜLLER
Klub: Dynamo Nelahozeves
Post: obránce
Věk: 47 let

Charakteristika hráče: Po Mělnicku neběhá tolik hráčů, kteří by měli i v téměř padesáti letech stále chuť do fotbalu. A zkušený bourák hraje pořád výborně. Zkušenosti předává mladým.

DANIEL KRULICH
Klub: TJ Sokol Záryby
Post: záložník
Věk: 30

Charakteristika hráče: Zkušený tahoun a bojovník, vynikající díky perfektní práci s míčem. Fotbalista, který díky své levé noze dokáže vymyslet neuvěřitelnou kulišárnu.

MAREK MALÁK
Klub: TJ Sokol Libiš
Post: záložník
Věk: 24 let

Charakteristika hráče: Libiš má v řadách nespočet výborných hráčů, Malák je ale ještě o stupeň výš. Jde o bojovníka, který by nejraději roztrhal všechny praporky, jen aby bral s týmem body.

Boxer Jan Gazdík odpovídal na vaše dotazy.
ON-LINE: Star Deníku boxer Jan Gazdík odpovídal na vaše dotazy

VÍT REGNER
Klub: FK Neratovice
Post: obránce
Věk: 26 let

Charakteristika hráče: Důrazný, skoro až neprůchodný obránce, který je zároveň dost nebezpečný při útočných standardních situacích. Srdcař, co by na place nechal i duši.

ADAM KNOFLÍČEK
Klub: TJ Sokol Sazená
Post: útočník
Věk: 18 let

Charakteristika hráče: Střelec, co dává góly na požádání. Na podzim jich stihl ve IV. třídě nastřílet dvaadvacet, za celý rok 2017 dal parádních devětatřicet branek. To svědčí o všem.

JAKUB MIHALÍK
Klub: TJ Kly
Post: univerzál
Věk: 24

Charakteristika hráče: Rychlý kreativní hráč, který zvládne obstojně zálohu i obranu, spolupráce se zkušenějšími spoluhráči mu sedí. Na podzim se trefil šestkrát.

Zdeněk Svoboda při zahájení letní přípravy fotbalistů Sparty.
Dříve Sparta i reprezentace, teď Svoboda kývl na trénování v I. A třídě

KAREL PRAŽÁK
Klub: SK Vojkovice
Post: obránce
Věk: 35 let

Charakteristika hráče: Vysoký stoper, který vyniká především díky bezvadné rozehrávce. Postavu navíc často uplatňuje i v útoku, kam často chodí při standardních situacích.

MILOŠ MRVÍK
Klub: FK Pšovka Mělník
Post: obránce
Věk: 40 let

Charakteristika hráče: Může hrát kdekoliv, posledně nastupoval jako stoper. Vyniká velmi dobrým přehledem a čtením hry. Mladšímu kádru Pšovky dodává potřebný klid.

JIŘÍ GUTTENBERG
Klub: SK Mšeno
Post: útočník
Věk: 23 let

Charakteristika hráče: Střelec s perfektním pohybem. Technicky výborně vybavený fotbalista, kterého soupeř musí neustále hlídat. Především jaro měl famózní.

RICHARD POLANSKÝ
Klub: AFK Hořín
Post: univerzál
Věk: 32 let

Charakteristika hráče: Mozek i střelec zároveň. Jakmile potřebuje Hořín vyrovnat, Polanský jde ze zálohy do útoku. A jak to dopadne? Zpravidla gólem. Hořín má poklad.

Neratovice ve druhém přípravném utkání porazily Kolín.
Cenný skalp. Neratovice vynulovaly tým z ČFL