Na sobotu nebudou rádi vzpomínat hráči Klobuk. Část jejich kádru dala přednost malému fotbalu, což pořádně nakrklo jejich věrné příznivce. Ti pak museli spolknout potupnou porážku od Nové Vsi. Jediný tým z Mělnicka vyhrál 8:1 (3:0)! Převaha vítězů ale nebyla taková, jak by napovídal výsledek. Poražení tak špatně nehráli. Na straně vítězů zaznamenali hattrick Horák a Došek, dvakrát se trefil Hudeček. Klobuky snižovaly na 4:1.

Ve druhém sobotním utkání domácí borci prohráli rozhodujícím gólem v poslední minutě nejtěsněji v derby s Černucí. V utkání o třetí místo si Klobuky spravily chuť. Tentokrát to byly ony, kdo režíroval debakl. Domácí porazily 6:0.

Finále nabídlo drama. Nová Ves vedla nad Černucí 2:0 a ještě 3:2. Viktorie však stihla vyrovnat a v penaltovém rozstřelu ani jednou nezaváhala. Prvním proměněným pokusem ji nastartoval Potluka, jenž napravil své zaváhání z utkání, kdy za stavu 2:1 desítku nedal. „První místo bereme jako samozřejmost," se smíchem si rýpl do soupeřů předseda vítězů Jiří Tymich a dodal, že v sobotu to nebylo z jejich strany nic moc, ve finále však měli podle jeho názoru výrazně vyhrát. Šancí prý na to měli dost.