Gólově nejbohatší podívanou nabídly zápasy čtvrté skupiny. Nová Ves nastoupila na hřišti nedalekého Dynama pouze v deseti, přesto se ještě do poločasu ujala tříbrankového vedení. Zároveň se ale hostům zranil jeden z hráčů, takže celý druhý poločas dohrávali v devíti.

Domácí toho využili a výsledek otočili na 4:3. Poslední slovo ale měli hosté a body se nakonec dělily. Ve druhém utkání skupiny si Dolany na vlastním hřišti otevřely střelnici na účet Úžic. Jen Kopecký zatížil konto soupeře šestkrát, a nejvýrazněji se tak podílel na konečném debaklu 11:1.

Cenné jsou výhry Horních Počapel nad Cítovem a Velkého Borku ve Vysoké. Druhou výhru si připsali také fotbalisté PTZ Nelahozeves. Jejich soupeř z Chvatěrub ale propásl možnost k vyrovnání na 2:2, když neproměnil penaltu.

Zálezlice tentokrát v domácím prostředí ztratily nečekaně body s Dřínovem, když v poločase ještě vedly. „V prvním poločase jsme měli vést 5:0 a nebylo co řešit. Své šance jsme ale neproměnili a druhou půli už to bylo z naší strany špatné,“ řekl zálezlický sekretář Jan Ulrych.

Opět propadlo mělnické Botafogo, které prohrálo s Liběchovem, a po dvou zápasech má na kontě dvě prohry a skóre 0:11.

1. skupina: Vysoká – V. Borek 1:2 (0:1) Fidrant – Kubina, Vavřina, H. Počaply – Cítov 2:1 (1:1) P. Dohnal, Toman – K. Fiala.

2. skupina: Střezivojice – Nebužely 2:2 (1:2) Antoš, Líman – Sigmund, Skála,Mšeno B – Obříství 0:2 (0:0) Janda, Šulc.

3. skupina: Tišice B – Lobkovice 1:4 (1:3) Machka – Blahut 2, Šmajda, Slovák,Kly B – Mlékojedy 1:1 (0:1) Bursa – Janda.

4. skupina: Dynamo B – N. Ves 4:4 (1:3) Žukovský 2, Pešta, Stojka – J. Vancl 2, Došek, Hemr, Dolany A – Úžice 11:1 (7:0) Kopecký 6, Douša 2, Djurewski, Vilím, Bejdák – Kalina.

5. skupina: Č. Kralupy – Všestudy 3:2 (2:0) Kolář, Tetiva, Hájek – Janíček 2, PTZ – Chvatěruby 5:1 (2:1) Novák, M. Šimáček, Uher z PK, Rosehöfer, Růžek - Koch.

6. skupina: Zálezlice – Dřínov 1:3 (1:0) vlastní – Firoň, Podskalský, Kozák,Vojkovice – Dolany B 5:1 (2:1) Simonics 3, Kobera 2 – Gembitcki.

7. skupina: Kly A – Kostelec 1:0 (0:0) Lajn,Záryby B – Dřísy 7:2 (3:0) Krajíček 2, Schütz, Valentin, Tesař, Záhora, Halbich – P. Fabián, K. Fabián.

8. skupina: Botafogo – Liběchov 0:6 (0:4) Hladký 2, Veselý 2, Hadrbolec, Hángoc, D. Beřkovice – Vehlovice 5:1 (2:0) Kalhous 2, Štěpánek 2, Novák – Vališ.