V Byškovicích se hrál hodinu poměrně vyrovnaný fotbal, pak si ale domácí dovolili luxus, o kterém si jejich soupeř momentálně může nechat jenom zdát. Vystřídali sedm hráčů. „To se projevilo. Nám odešly logicky fyzické síly a domácí zápas třemi góly rozhodli. Do té doby jsem byl s hrou našeho týmu spokojený,"řekl nový trenér Vraného Jaromír Kala (předtím Štětí a Nová Ves) s tím, že na sluníčku bylo v sobotu dopoledne 42 stupňů.

A vysoká teplota možná stála za zpočátku mdlým výkonem domácích. Hosté je překvapivě přehrávali uprostřed hřiště kombinační hrou a lepším držením míče. A když ke zlepšení nepřispěla ani vedoucí branka, na kterou hosté po necelých deseti minutách odpověděli vyrovnáním, zabrala poločasová domluva trenéra Jiřího Kafky v kabině. Obměněná základní jedenáctka poté navýšila skóre až na 4:1, a to ještě zůstala řada šancí nevyužitá.

Další utkání Neratovičtí odehrají ve středu od 18 hodin na hřišti třetiligových Záp.

Neratovice – Vraný 4:1 (1:1)
Branky: 65. a 75. Gabčo, 16. Lovíšek, 84. Gazdík –27. Kubík. Neratovice: Černý – Pajkrt, Jína (46. Gazdík), Pinkas (46. Stanislav), Vorasický – Ďurinda (62. Ortbauer), Radosta (46. Drahorád), Žežulka (75. Ďurinda), Lovíšek (46. Zeman) – Chrdle (46. Gabčo), Kozák.