Nováček otočil výsledek a radoval se tak ze zisku prvních tří bodů

ŘEPÍN - I. B třída: TJ Řepín – SK Bělá p. B. 4:1 (2:1)

28.8.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Výborný výkon podal ve druhém kole proti Bělé nováček I. B třídy TJ Řepín a odměnou mu byly premiérové tři body.

Vítězství se ale nerodilo lehce. V prvních sedmi minutách domácí prohospodařili dvě velké šance a po nich přišel zákonitě trest v podobě obdržené branky. Štěpánek při odkopu od vlastní branky pouze nastřelil spoluhráče Slepičku, od kterého se míč odrazil za vápno k volnému Vrabcovi a futsalový reprezentant dělovkou prostřelil Boreckého – 0:1.

Domácí se pak snažili, ale fotbalový bůh jim dlouho nepřál. Střely Jandy a po něm i Kohouta skončily pouze na tyči. Pak však přišla 36. minuta, kdy Kratochvíl po samostatné akci vsítil historický první gól Řepína v krajských soutěžích.

A to ještě nebylo do poločasu vše. Minutu před jeho koncem vyrazil hostující gólman střelu Prejzy z dálky jen před sebe a dobíhající Štrupl podruhé rozvlnil síť za jeho zády.

Ve druhém poločase rozjetí domácí využili svou převahu a už po čtyřech minutách zvyšoval Kohout na 3:1.

Domácí už v této chvíli na hřišti excelovali. K tomu jim pomohlo i vyloučení jednoho z hostujících hráčů v 68. minutě za kritiku rozhodčího. Nabídnutou přesilovku využil čtvrtým gólem střídající Dvořák, když si rutinérsky položil gólmana a s přehledem zasunul míč za jeho záda. Hosté ještě mohli v závěru snížit po bombě ostrostřelce Vrabce, ale míč dokázal Borecký skvěle vytáhnout na roh.

„Tak si nějak představuji, jak má hrát mužstvo v I. B třídě. Podali jsme výborný, bojovný výkon, naše vítězství je naprosto zasloužené,“ radoval se po utkání člen výrobu TJ Jaroslav Urbánek.

Branky: 36. Kratochvíl, 44. Štrupl, 49. Kohout, 74. Dvořák – 20. Vrabec. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 1:5. ČK: 0:1. Diváků: 160.
Řepín: Borecký – Slepička, Štěpánek, Vaněček, Kinzl – Kratochvíl, Bláha, Prejza, Janda (60. Burant) – Kohout (82. Rozenbaum), Štrupl (70. Dvořák).

28.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 21 000 Kč Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Truhláři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: - pracovní doba 6:00-14:30, - samostatná práce při výrobě nábytku ve strojovně a rukodílně, požadujeme výpis z rejstříku trestů, Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Trulářství š+g s.r.o., Strážnická, č.p. 3438, 276 01 Mělník 1. Informace: Karel Švec, +420 736 536 048. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 15 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/skladnice - balič/balička. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: nabízíme volné dělnické pozice ve skladu, příprava a expedice e-shop objednávek, zázemí silné české společnosti, na trhu již 25let, zaměstnanecké bonusy po odpracovaných 3-měsících, , VZV výhodou, ale ne podmínkou, , , požadujeme spolehlivost, bezúhonost, pečlivost a schopnost práce v týmu a samostatnost, Základní znalost obsluhy PC a MS Office , Práce se skenerem výhodou. Pracoviště: Akinu cz s.r.o. - dolní beřkovice, Mělnická, č.p. 338, 277 01 Dolní Beřkovice. Informace: Dana Kráčmerová, +420 608 491 491. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 15 000 Kč Zubní lékaři Zubní lékaři. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Mario dent s.r.o., Jiřího z Poděbrad, č.p. 2000, 276 01 Mělník 1. Informace: Justýna Streckerová, . Doprava a logistika - Řidič nákladní dopravy 50 000 Kč Hledáme řidiče vnitrostátní kamionové dopravy, platové podmínky-průměr 30.000 Kč čistého.

FOTBALISTÉ PŠOVKY dopadli v Úvalech o něco málo lépe než před dvěma týdny v Rejšicích. Na nějaké vyskakování ale čtvrtý bod v sezoně zrovna není.

Náhradník zachránil Pšovce alespoň bod, Záryby a Dynamo venku za čtyři

Fotbalisté Kel (v modrém) ve 4. kole okresního přeboru prohráli s Všestudy 1:3.
16

Tišice zase u dna. I o třídu níž

Zemřel Jiří Fabian, bývalý dlouholetý předseda OTS

Všetaty – Sport na Mělnicku v těchto dnech přišel o velkou osobnost. Ve věku 73 let zemřel Jiří Fabian ze Všetat.

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.