Výborný výkon podal ve druhém kole proti Bělé nováček I. B třídy TJ Řepín a odměnou mu byly premiérové tři body.

Vítězství se ale nerodilo lehce. V prvních sedmi minutách domácí prohospodařili dvě velké šance a po nich přišel zákonitě trest v podobě obdržené branky. Štěpánek při odkopu od vlastní branky pouze nastřelil spoluhráče Slepičku, od kterého se míč odrazil za vápno k volnému Vrabcovi a futsalový reprezentant dělovkou prostřelil Boreckého – 0:1.

Domácí se pak snažili, ale fotbalový bůh jim dlouho nepřál. Střely Jandy a po něm i Kohouta skončily pouze na tyči. Pak však přišla 36. minuta, kdy Kratochvíl po samostatné akci vsítil historický první gól Řepína v krajských soutěžích.

A to ještě nebylo do poločasu vše. Minutu před jeho koncem vyrazil hostující gólman střelu Prejzy z dálky jen před sebe a dobíhající Štrupl podruhé rozvlnil síť za jeho zády.

Ve druhém poločase rozjetí domácí využili svou převahu a už po čtyřech minutách zvyšoval Kohout na 3:1.

Domácí už v této chvíli na hřišti excelovali. K tomu jim pomohlo i vyloučení jednoho z hostujících hráčů v 68. minutě za kritiku rozhodčího. Nabídnutou přesilovku využil čtvrtým gólem střídající Dvořák, když si rutinérsky položil gólmana a s přehledem zasunul míč za jeho záda. Hosté ještě mohli v závěru snížit po bombě ostrostřelce Vrabce, ale míč dokázal Borecký skvěle vytáhnout na roh.

„Tak si nějak představuji, jak má hrát mužstvo v I. B třídě. Podali jsme výborný, bojovný výkon, naše vítězství je naprosto zasloužené,“ radoval se po utkání člen výrobu TJ Jaroslav Urbánek.

Branky: 36. Kratochvíl, 44. Štrupl, 49. Kohout, 74. Dvořák – 20. Vrabec. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 1:5. ČK: 0:1. Diváků: 160.
Řepín: Borecký – Slepička, Štěpánek, Vaněček, Kinzl – Kratochvíl, Bláha, Prejza, Janda (60. Burant) – Kohout (82. Rozenbaum), Štrupl (70. Dvořák).