Ve čtvrtek končí fotbalovým klubům možnost navrhnout svého kandidáta ať už na post předsedy, člena výkonného výboru, a nebo revizní komise OFS.

A zdá se, že kluby se tentokrát činily. Zatímco v minulosti nebylo výjimkou, že o šest míst ve výkonném výboru usiloval stejný počet lidí, letos nejspíš bude všechno jinak a počet kandidátů by mohl být o poznání vyšší.

Asi nejvíce se ve fotbalových kuloárech hovoří o kandidatuře krajských rozhodčích Jiřího Kabyla a Martina Prislupského jako o možných alternativách za Františka Löffelmana.

Právě současný dlouholetý předseda komise rozhodčích sklízí už nějaký čas nejtvrdší kritiku, kvůli které před nedávnem ohlásil, že nebude dále kandidovat. Své rozhodnutí ale podle svých slov přehodnotil a hodlá pokračovat.

O nové podobě svazového vedení rozhodnou delegáti z řad fotbalových oddílů na valné hromadě OFS ve středu 23. března. Nezvyklá „předvolební kampaň“ ovšem probíhá už v těchto dnech, někteří kandidáti dokonce osobně objíždějí zástupce klubů.

Revoluci ve vedení OFS letos zažil například Beroun. Dočká se i Mělnicko?

Kdo také kandiduje?

Do výkonného výboru OFS: Jiří Kabyl, Štefan Kúr, Slavoj Tichý, František Löffelmann, František Koliandr, Martin Prislupský, Jaromír Hejna, Jiří Guttenberg, Jiří Koch. Na předsedu OFS: Stanislav Krejčí.

Stávající členové vedení OFS jsou kurzívou.