Vše podstatné přinesla poslední dvacetiminutovka. Nejprve hosté vedli po zásahu čerstvéhoženáčeTomáše Prejzka. Pak ale Březina fauloval a Kubát penaltu bezpečně proměnil. Čtyři minuty před koncem střídající Karlík našel volného Tomáše Prejzka, který opět přivedl hosty do vedení.

V samém závěru ale domácí Bouška doklepl do sítě míč, který vypadl Kardovi z náručí, a stanovil konečný výsledek na 2:2. Hostům se navíc během jedné minuty vykartoval Lukáš Temiak.

Remíza, kterou by před výkopem nejspíše i brali, hosty vzhledem k průběhu utkání mrzí. „Když už to vypadalo, že si odvezeme tři body, přišlo hloupé vyrovnání. To je škoda,“ litoval hostující asistent trenéra Antonín Kravcov.

Houstouň – Tišice 2:2 (0:0) Branky: 79. Kubát z PK, 88. Bouška – 71. a86. T. Prejzek. Rozhodčí: Divílek. ŽK: 2:4. ČK: 89. L. Temiak (TI). Diváci: 90. Tišice: Karda – Březina, Brodský, Svoboda, Krupička (84. Vítovec) – K. Temiak, K. Prejzek, Kaňovský, L. Temiak – T. Prejzek, Štráchal (59. Karlík).