Příprava

FC Mělník – Dynamo Nelahozeves 2:3 (0:0) Šmíd 2 – Kymr, Dvorský, Šíma,ČK: 1:1,hráno na UMT Mělník,Bakov n. J. – Záryby 3:4 (0:3) Branky Záryb: Dušička 2, F. Valentin 2,hráno na UMT v Benátkách n. J.

Podrobnosti z utkání FC Mělník vs. Dynamo v úterním tištěném vydání Mělnického deníku: Dynamu vychytal výhru hráč z pole. Co k tomu po utkání prozradil? A jak zápas hodnotili oba trenéři?
Mělnická zimní liga

Muži
Skupina A:
Otvovice – Lobkovice 1:0 (0:0) Beran.
1. FC Mělník 3  2  1  0  10:3  7
2. Libiš B 3  2  1  0  7:3  7
3. Otvovice 3  1  0  2  1:4  3
4. Lobkovice 3  0  0  3  2:10  0

Semifinále: Kostelec – Kralupy 2:3 (0:1).

O 5. až 8. místo: Štětí SD – Štětí B 0:2 (0:0) Bíma 2, Libiš B – Mšené Lázně 6:3 (1:2) Franz, Žák, Mráz, Stoss, Eisner, Surmaj – Gunar, Hlaváček, Trejbal.

O 9. až 13. místo: Podlusky – Brandýs SD 0:2 (0:0) Braborec, Dohnal.

Starší žáci
Skupina A: Boletice/Modrá – O. Voda 0:9
(0:3) Franz 5, Syblík, Kaplan, Havel, Vlasák.

ZT v Neratovicích

Muži
6. kolo: Neratovice SD – Mlékojedy 3:1
(1:1) Prejsa 2 z PK, Vdovicyn – Bendl, Neratovice B – Kojetice 3:1 (0:0) branky Neratovic: Langmajer, Swancar, Všetečka, V. Borek dor. – Hořín 4:2.
1. V. Borek 5  5  0  0  20:8  15
2. Neratovice SD 5  3  0  2  16:12  9
3. Neratovice B 5  3  0  2  16:13  9
4. Mlékojedy 5  2  1  2  6:6   7
5. Tišice 5  2  1  2  9:15  7
6. Hořín 6  2  0  4  17:12  6
7. Kojetice 5  0  0  5  3:21  0

Erima Cup – Roudnice

3. kolo: Rovné – Vysoká 4:3 (2:3) L. Řezáč 2, M. Řezáč, L. Kouba – Trutnovský, M. Skopka, Tříška, H. Počaply – Lužec 0:2 (0:0) Uher, M. Tauchman, Roudnice B – Pšovka 8:2 Brandejs 3, Púčala 2, Gaube, Potočný, Laušman – Chytil, Dvorný.
1. Roudnice B 3  2  0  1  19:7  6
2. Vysoká 3  2  0  1  11:7  6
3. Rovné 3  2  0  1  8:10  6
4. Pšovka 3  1  0  2  8:11  3
5. Lužec 3  1  0  2  6:10  3
6. H. Počaply 3  1  0  2  6:13  3

ZT ve Velkém Borku

1. kolo: V. Borek B – N. Ves 1:6 (0:0) J. Mihalík – Došek 3, Vancl st. 2, Hudeček, Botafogo – Lobkovice 2:1 (0:0) Šťastný, Januška – Slovák, Pšovka B - Nebužely 2:3 (1:1) Voleman ml., Voleman st. – Sadílek 2, Chodúr.

ZT v Kyjích

7. kolo: Byšice – Malešice 7:1 Manžel 3, Čermák, Menčl, Lauda, Dvorný.