OP mladších žáků

Dohrávky: Dřínov – Řepín 0:6 (Kohout 3, L. Horák 3), Tišice – Kralupy 1901 1:4 (Bruner – Dobiáš 3, Psota), Pšovka – Záryby 9:0 (Zůza 3, Mourek 2, Feix 2, Müller, Havel), Kly – Lobkovice 2:7, Chlumín – Neratovice B 2:11 (Srch 2 - Douša 3, Šiler 3, J. Votruba, Tůma, Havlíček, Šlížek, Kaucký).

5. kolo: Dřínov - Tišice 0:8, Chlumín - Čečelice 0:8 (Vít 4, Hruška 2, Rauš 2), Dyn. Nelahozeves - FC Mělník 3:5 (Branse, Gabčo, Novák - Pavlů 3, Horvát, Havel), Lobkovice – Neratovice B 3:2, Záryby - Řepín 5:1, FK Kralupy 1901 - Byšice 6:3 (branky domácích: Dobiáš, Jeleňák po 2, Surmaj, Psota), Pšovka - Kly 18:1 (Zůza 5, Villaseca 4, Mourek 3, Feix 2, Mencl 2, Obročník 2 – Vlček).

Pořadí: 1. Pšovka Mělník 5 zápasů/15 bodů, 2. FC Mělník 5/15, 3. Neratovice B 5/12, 4. FK Kralupy 1901 5/12, 5. Čečelice 5/9, 6. Byšice 4/7, 7. Dynamo Nelahozeves 5/7, 8. Lobkovice 5/7, 9. Záryby 4/6, 10. Řepín 4/4, 11. Tišice 5/3, 12. Kly 5/0, 13. Dřínov 5/0, 14. Chlumín 4/0.

OP starší přípravky - skupina A

Dohrávky: Pšovka - Tišice 4:5 (Novotný 2, Košvanec, Vlastník - Bruner 3, Hamerlík, Pasovský), Hořín - Kostelec 4:8, Řepín - Hořín 12:5.

5. kolo: V. Borek - Tišice 4:4 (Nesládek 2, Motyčáková, Škrabálek - Trendl, Pasovský, Himl, Bruner), Hořín - Pšovka (odloženo), Mšeno - Řepín 5:4 (Hanuš 2, Sčasný, Stejskal, Dvorščíková), Libiš - FC Mělník 3:19 (Kašpárek 2, Marek - Douděra 6, Křížek 4, Sašner 3, Kasáček 2, Koudelka 2, Dačinský 2).

Pořadí: 1. Řepín 4 zápasy/9 bodů, 2. V. Borek 4/7, 3. FC Mělník 2/6, 4. Kostelec 3/6, 5. Libiš 3/6, 6. Tišice 3/4, 7. Mšeno 4/3, 8. Pšovka 3/0, 9. Hořín 2/0.

OP starší přípravky - skupina B

5. kolo: Cítov – Neratovice (odloženo), Lužec - Pšovka B 4:5 (M. Tauchman, Mikeš, Mauer Hezina - Havlín 2, Košvanec 2, Neumann), Dyn. Nelahozeves - FK Kralupy 1901 8:12, H. Počaply – Č. Kralupy 2:19.

Pořadí: 1. Č. Kralupy 4 zápasy/12 bodů, 2. Neratovice 2/6, 3. Cítov 3/6, 4. FK Kralupy 1901 3/4, 5. D. Beřkovice 1/3, 6. Pšovka B 3/3, 7. Lužec 3/1, 8. Dyn. Nelahozeves 2/0, 9. H. Počaply 3/0.

OP mladší přípravky - skupina A

5. kolo: FC Mělník - Tišice 6:2 (Sailer 2, Durdoň 2, Jenča, Charvát - Pokorný, vlastní), Kly - Řepín 2:14, Mšeno - Botafogo Mělník 1:4, Libiš - Kostelec 7:6 (Novotný 3, Šoul 3, Pokorný - Miškovský 2, Bartůněk 2, Vondra, Mašanský).

OP mladší přípravky - skupina B

Dohrávky: Č. Kralupy - FC Mělník B 4:8 (Koukolíček 4 - Sailer 3, Jenča 2, Iltis, Charvát), Obříství - Libiš B 5:10 (Kadlec 5 - Jistebnický 3, Labounek 2, Havlíčková 2, Zahálka 2, Kunfront).

5. kolo: Kojetice - Obříství 15:4 (Hladík 7, Novák 5, T. Řezáč 3 – Kadlec 4), FC Mělník B - Postřižín 20:1 (branky domácích: Veselovský 5, Jenča 5, Sedláček 3, Iltis 3, Durdoň 2, Rešl), Chvatěruby - FK Kralupy 1901 12:8, Dynamo Nelahozeves – Neratovice 8:13, Veltrusy – Č. Kralupy 0:22 (Zima 5, Zajíček 5, Mára 4, Klečka 3, Drobný 2, Měchura, Marsa, Dorfl), Libiš B - Vojkovice 18:1 (Labounek 5, Jistebnický 4, Plodík 3, Zahálka 2, Januška 2, Kunfront, Beneš – Král).

OP minipřípravek

2. kolo: FC Mělník - Řepín 1:2, 5:2, Tišice - Pšovka 1:11, 1:9 (Terziev 2 – Šťastný 11, Bolek 4, Harantová 3, Dvořák 2), Č. Kralupy - Botafogo Mělník 2:8, 4:8.