Předseda domácího klubu Matějček totiž po závěrečném kole nejspíš skončí a V Olších se zřejmě bude kopat jen okresní soutěž.

Zápas proti beznadějně poslednímu berounskému béčku, za které nastoupili z poloviny ještě dorostenci, vzal do svých rukou nejlepší kanonýr Kralup a celé soutěže Jakub Müller. Ještě v průběhu prvního poločasu stihl nasázet do hostující sítě čtyři výstavní branky a o výsledku bylo rozhodnuto.

Hosté se po přestávce zmohli na čestný úspěch po výpadu do rozhozené obrany a hlavičce Urbana. Poslední slovo ale měli domácí. Výsledku dal konečnou podobu dorostenec Urbánek.

„Jsem rád, že jsem si vylepšil brankovou bilanci. Před tímto zápasem jsem měl na svém kontě naproti Prejzovi z Řepína k dobru jen jeden gól. Jsem spokojen, že jsem své konto navýšil. Co se mnou bude? Nerad dělám předem jakékoliv ukvapené závěry,“ nechal se po utkání slyšet kanonýr, který čtyři góly za zápasu už jednou v kariéře stihl – v dorosteneckém věku proti Kolínu.

„Ti, kteří nastoupili, zasluhují uznání, protože z různých důvodů nehrálo osm lidí stabilního kádru,“ pochválil celý tým předseda FK Kaučuk Vladimír Matějček.

K. Kralupy – Beroun B 5:1 (4:0)

Branky: 20., 31., 36. a 42. Müller, 86. Urbánek – 59. Urban. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 2:1. Diváci: 60. K. Kralupy: Nádeník – Matějček – Konvalinka, P. Šimáček, Židoň – Jeřábek, Polák, Marek, Horký – Stegbauer, Müller (66. Urbánek).

(str)