Přitom utkání pro domácí nezačalo špatně. Už ve druhé minutě zatáhl po levé straně míč Fryc, přesnou přihrávkou na malé vápno našel Hájka a ten otevřel skóre utkání – 1:0.

Ve třinácté minutě ale prošel Valentin domácí obranou jako nůž máslem a podél vybíhajícího Vermacha poslal míč s přehledem k tyči – 1:1.

Šanci měli i domácí. Po střele Kettnera z dvaceti metrů měl hostující brankář Šulf plné ruce práce. Udeřilo ale opět na druhé straně. Po nenápadné akci překvapil Vermacha přesnou hlavičkou pod břevno hostující Schütz – 1:2.

Domácí se po hodině hry přece jen dočkali zaslouženého vyrovnání. Kettnerův centr usměrnil za Šulfova záda Cífka – 2:2. V 73. minutě ale opět nedůrazná domácí obrana nechala před vlastní brankou příliš prostoru hostujícím hráčům a dobíhající Urban bez problémů uklidil míč, po předchozím břevně, do sítě – 2:3.

V závěrečné minutě pak ještě Vermach vychytal Dušičku a na druhé straně v nastavení Cífka z úhlu netrefil odkrytou branku. „Máme čtyři hráče z obrany a zálohy dlouhodobě zraněné a to je na hře znát. Vzadu děláme zbytečné individální chyby a těch jsme se bohužel nevyvarovali ani v dnešním zápase,“ litoval zbytečné porážky domácí trenér Jiří Kaiser.

Branky: 2. Hájek, 60. Cífka – 13. Valentin, 31. Schütz, 73. Urban. Rozhodčí: Kúr. ŽK: 0:3 Diváků: 70.