V Ovčárech se střetnou celky, které v posledních třech kolech divize C nevyhrály. Domácí Sokol byl před týdnem blízko třem bodům v Živanicích. Po změně stran ale svěřenci trenéra Janečka dvougólový náskok neuhlídali. Dnešní hosté ze Dvora Králové minule zklamali své početné fans na domácím hřišti, když se nechali jako vůbec první zaskočit posledními Holicemi. V tabulce dělí oba soupeře čtyři místa a stejný počet bodů.

Dát oslabený tým co nejdříve do pořádku chtěl po návratu z Nového Strašecí trenér Libiše Václav Havel „Snad jsme se z utkání poučili. Potřebovali jsme už porážku, aby nás hodila na zem,“ komentoval konec dlouhé vítězné jízdy. Novou může lídr krajského přeboru načnout doma proti osmým Semicím.

V A-třídě budou příznivci jistě zvědavi, jak se v domácím utkání na Dynamu projeví ztráta pohádkově rozehraného zápasu na Pšovce. Duel s Kněževsí přitom bude pro Nelahozeves neméně důležitý. Oba týmy ze suterénu posbíraly shodně jen 11 bodů.

Pšovka nakonec okresní derby zvládla, už po víkendu ale může být znovu jen tři body od konce pořadí a to v případě, že vyjde naprázdno na hřišti poslední Dobříše.

Neratovický trenér Kafka po výhře v Sokolči žertoval, že by nejraději přeložil utkání se Zelenčí na hřiště soupeře. Proč? Doma se dosud jeho tým nenašel. Tři vstřelené góly z pěti zápasů jsou tristní. Hosté patřící rovněž do silného středu tabulky ale inkasovali 23 z 28 všech gólů právě na hřištích soupeřů.

V B-třídě poutá pozornost derby ve Vysoké, kde bude hájit neporazitelnost na hřištíchc soupeřů nováček z Tišic. Ani ostatní zástupce regionu nečeká v 10. kole snadný úkol. Záryby hostují na hřišti vedoucích Rejšic. Další pád tabulkou se pokusí zastavit Řepín doma proti čtvrtým Luštěnicím.

PROGRAM ZÁPASŮ